Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két closti kurával nem jőtt...

Két closti kurával nem jőtt őssze. Ma kptam 3szoraet kell szedni.13. dik napon kell uh-ra menni. Lehet ősszejőn végre?

Figyelt kérdés
vagy lehet ikrek is?
2008. máj. 28. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:
ugy értem dupla adaggal ősszejőnn?
2008. máj. 28. 17:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most vagyok a 3. hónapban és nekem sem jött össze eddig a clostitól.:-( Nekem mind a 3 hónapban 2*1-et kellett szednem és a 12. napon megyek UH-ra.Én is reménykedem még, de már egyre jobban úrrá lesz rajtam az elkeseredés.Más persze már az első clostis hónap után babás marad!Nagyon rossz érzés!De azért bízom benne,hogy neked id és nekemis összejön!
2008. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
reméljűk van olyan érzésem nem lesz sosem
2008. máj. 28. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik után sikerült, de nem kellett mennem uh-ra és lehet hogy a 12. nap már késő is , szóval én a 9. naptól vizeletes ovuteszteltem, ami a 10. naptól lett pozitív és aztán egyre erősebben jelezte 5 napon át néztem és minden nap igyekeztünk akciózni, így jött össze.Ha az orvos a 12. napon csak annyit tud mondani, igen a clostynak megvolt a hatása és volt peteéres az már nem jó, mert akkor már kellett volna dolgozni egyet, mert ha ez van a sárgatest visszafejlődik és a petesejt elpusztul. Mindenképp menj rá a tesztes megoldásra, drága, de megéri. Rossmann, tesco 2000ft / 5db.
2008. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kőszi akkor jo ugy hogy rendesen szeszelűnk minden másnap mind eddig?
2008. máj. 28. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, én is most szedem a 3. kúra clostit. Eddig sikertelenül. Nekem nem kellett visza menjek uh-ra. Remélem össze jön már most végre...
2008. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!