Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap késés után negatív ...

6 nap késés után negatív teszt, has szurka, székrekedés, émelygés, szerintetek?

Figyelt kérdés
ciklusaim 28-34 között mozognak, múlt hónapban 8-¨án volt meg.Holnap megyek dokihoz.
2012. dec. 17. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

6 nap késés után már erős pozit kellene mutatnia. Szerintem nem vagy terhes.

Majd írd meg mit mondott a doki.

2012. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ciszta is lehet, teszt ilyenkor már pozi.
2012. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hàt annyira nem bánnàm,már van kettő gyerkőc:) de persze örülünk ha igen:) ciszta:( nem hangzik tùl jól:(
2012. dec. 17. 20:43
 4/7 B.Nikol ***** válasza:
Na jól rád hozzák a frászt! Én azt mondom csinálj még egy tesztet 2-3 nap múlva, ha nem pozitív, akkor hívd fel a nőgyógyászod, vagy háziorvost és ha úgy ítéli meg a két ünnep között keress meg egy ügyeletet! Remélem nem lesz semmi baj! Kellemes ünnepeket!
2012. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Basszus írta h hnap megy dokihoz de hagyjuk:D
2012. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) jelzek mi volt,most reggel is émelygés:( hát kívàncsi vagyok.
2012. dec. 18. 06:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal,terhességet nem làt,sem ciszta vagy ilyesmi. Még egy tesztre kaptam beutalót, ha az is nega akkor a baba kizárva, antibiotikumot kaptam.Köszi a válaszokat.
2012. dec. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!