Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tompa hasi fájdalom olyan...

Pcsillus kérdése:

Tompa hasi fájdalom olyan megjön érzés de mégse, lehet baba?

Figyelt kérdés
12.-én kellett volna megjönnie.Folyásom eddig krém szerű volt most meg mintha nem lenne!Tesztet nem csináltam még mert úgysem lehetek az,mivel végig védekeztünk!2napja kezdett el fájdogálni a cicim!Néha hányingerem van és szédülök,de ez lehet a nagy melegtől is,mert ma is nagyon rosszul voltam!Szerintetek mi lehet velem?Volt-e már így valaki?
2009. aug. 22. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom , hogy milyen védekezési módszert használtatok , de én csinálnék egy tesztet. Miért zárod ki a terhességet? Lehet terhesség miatt van. De ha rosszul vagy akkor keress fel egy orvost és vizsgáltasd ki magad, mert ez nem játék.
2009. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekeztünk!Mármint olyan rosszullét, h hányinger és van amikor ájulás érzésem van!
2009. aug. 22. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon ugy néz ki hogy ezek babás tünetek én ugyanígy voltam és én is a melegre fogtam!Most 2 éves a kis szédülgetésem,és hányingerem!Főleg hogy már 13 napja késik neked!Az óvszer nem szakadt ki?
2009. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szexuális élet mellett sohasem szabad határozott 100%-ban kizárni a terhesség lehetőségét. Az élet utat tör.
2009. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy kiszakadt volna az óvszer,legalábbis nem vettük észre!De holnap veszek tesztet és ha kíváncsiak vagytok h mi lesz az eredmény akkor írok!
2009. aug. 23. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok . Mi lett az eredmény? Rosszullétek vannak még?
2009. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett és ma meg is jött a menzim! :(
2009. aug. 27. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!