Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy egyik héten 1,8 a TSH értékem, a következő héten meg 0,8-ra csökken? Normális az ilyen ingadozás?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlen volt, hogy ilyen időintervallumon belül 2 vizsgálat is volt és eléggé meglepődtem az eltérésen.

2012. dec. 17. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Én konzultálnék egy endokrinológussal.
2013. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg volt változtatás a gyógyszeradagodban? Van akinek terhesség alatt csak úgy túlműködése lesz és aztán közben helyreáll az érték magától, de az én esetemben meg magasabb az érték és ez ugye nem áll helyre magától. Nekem 3 hét alatt lett ilyen változás 1.05-ről 1.7-re! Beszélj endokrinológussal, aztán meg a 0.8 érték sokkal jobb mint az 1.8 azt tudod??? inkább legyen egy körül mint feljebb!!!
2013. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem szedek gyógyert a pm.-re. Ezt magától produkálta. Csak merck XR-t szedtem akkor.
2013. márc. 12. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!