Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja múlt el a mensim, de...

6 napja múlt el a mensim, de a hasam azóta is úgy fáj, mintha megint meg akarna jönni. Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma már folyásom is van, majdnem olyan mint peteéréskor, de ez nem nyúlós és nem átlátszó, hanem inkább olyan opálos.De egyébként más tünetem nincs, talán egy kicsit feszültebb vagyok. Lehet, hogy annak ellenére, hogy megjött mégis terhes lennék? Aminek nagyon tudnék örülni. :)
2008. máj. 28. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csinálj egy tesztet, ha terhes vagy akkor már kimutatja. Ha mégsem akkor se keseredj el, majd legközelebb sikerülni fog.
2008. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem!

Na mi lett az eredmény? Ugye már pisilni mentél? :))

2008. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet persze. de pl nekem is volt már hogy menzi után megmaradt a fájás. de csak 1-2 napig
2008. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!