Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 12. naptól pozitív az...

A 12. naptól pozitív az ovuteszt, most vagyok a23. napon, ez jelenthet babát?

Figyelt kérdés
Igaz nem mindennap teszteltem, de a 23.-on a poz a jó nem? Mit gondoltok? Nagyon izgulok, de nem stresszelek, csak izgi ez a babakérdés!
2008. máj. 28. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé olyan, mert az ovutesz pozítívat mutathat terhesseg esetén is!! Azért készíts be egy hcg tesztet is az elmaradt mensi utáni napokra, mert lehet hogy ma csak egy kósza peteérést teszteltél, ami nem valószínű, de előfordul. Soksoksok sikert!!!!
2008. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Erős komoly két csík az ovu teszt??? Mert csak akkor pozitív, ha konkrét mindkét csíkod!

Akkor is van két csíkod (halvány az egyik) amikor nem ovulálsz,vagy csak fogsz, és nem vagy terhes. Az lh hormon a szervezetben ingadozik, mindig jelen van.

12-ik napon LH teszt PÉ jele. Ha ez egészen folyamatos és még mindig erős két csík az lh tesz szerintem fordulj dokihoz, mert hormonális probléma is lehet. Orákel is lehet ha már az előző ciklusban teherbe estél:)

Drukkolok hogy baba legyen!

2008. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pé-nél erősebb volt, de most sem halványabb a contloll csíknál!
2008. máj. 28. 09:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha neg akkor biztos nincs baba, poznak kell lenni? Már teljesen meg vok keveredve:)
2008. máj. 28. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha az ovuteszt negatívat mutat az még lehet baba, mert fordított az eset : Ha baba van az ovuteszt lehet pozitív is, de nem biztos, hogy neked is pozitívat mutat. Nekem konkrétan 11 hetesen is pozitívat mutat még mindig. Mivel maradt megnéztem a kedvetekért. Ja igen és nem erős két csík, csak van kettő, de nem egyforma.Első válaszoló vagyok.
2008. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekes!
2008. máj. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!