Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap vettem Easy Pregnancy...

Tegnap vettem Easy Pregnancy és Lilly tesztet. Vegyek új tesztet?

Figyelt kérdés
Valakinek azt írtátok, hogy a mensi előtt 3 nappal csak a Clearblue mutatja ki. Akkor most fölöslegesen vettem meg azt a két tesztet? Vegyek még egy Clearbluet is? Mert már nem bírom tovább, 3 nappal előtte már tudni akarom:)
2008. máj. 28. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelem! ne vásárolj hanem teszetlj! Hátha már kimutatja! Nekm a medilab egy nappal utána már olyan két csíkos volt, hogy csak na! 8hetes mami
2008. máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem változtat az idő az állapoton :)))

De ha tényleg tudni szeretnéd minderre a legideálisabb hogyha veszel ovulációs tesztet (DM), nagyon jó lehet orákelnek használni, vagyis a koraterhességet kimutatni. A HCG és az LH hormonban van valami rokon dolog, ami miatt az LH teszt is ki tudja mutatni az áldott állapotot! Bővebben találsz infot a babatervezok.otthona.net címen!

Amikor kismama lettem, én is azzal néztem meg, a terhességi még egy csíkos volt, az ovu teszt már kettő. Pár nappal később a terhességi is kétcsíkos lett. :)

2008. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell venned clearblue tesztet,mert nekem pl. a menstruáció előtt az sem mutatta ki.Jók azok is,amiket te vettél.De legyél még türelmes,mert nagyon rossz csalódni!
2008. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sem clearbluet, sem ovu tesztet nem kell venned ha nincs, mert felesleges költekezés-NAGYON DRÁGA! Dzerintem nyugodj meg kicsit és várj türelemmel!!Ha ezt a pár napot nembírod ki, mi lesz kilenc hónapig??? Valakinek kimutatja a clearblue, de annak kimutatná a lily is, mert azon múlik mennyire emelkedik meg a HCG szint és hogy mikor. Lehet hogy neked is már megemelkedne, de az elmaradt mensi környékén(utána napokon) tuti megemelkedik annyira, hogy eredményt mutasson.Szóval ha ma megnézed, akkor negatívat mutatHAT , de lehet nem is negatív!!!
2008. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!