Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Kimarad egy...

Mitől lehet ez? Kimarad egy menszim?

Figyelt kérdés

Röviden vázolom a helyzetet:

Tehát, az utolsó menszim júl.26-án múlt el. A következő elméletileg holnap kezdődik. Viszont nincs semmilyen "tünetem" ami általában már egy héttel előtte jelentkezni szokott, pl:cici fájdalom, görcsök. Csak annyi volt, hogy tegnap szúrkált a jobb petefészkem, de csak egyszer, kb. 1-2 percig.

A párommal júl. 27-én, aug. 7-én és 9-én voltunk együtt, megszakításos módszerrel.

10-én pici (de tényleg csak egy pici) vérzésem volt. 13-án délelőtt szúrkált a hasam alja.

Mitől lehet ez? Miért nincsenek menszis tüneteim? Vagy most kimarad egy hónap?

A válaszokat előre is köszönöm!!!

21


2009. aug. 21. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig vannak a menszi előtt tüneteim. Ugyanazok, mint neked. Fájnak a melleim, görcsölök, a derekam majd szétszakad. De néha előfordul, hogy hosszúra nyúlik a menszim, 48, 52 nap. Akkor nem is érzek a 30.nap körül semmi tünetet, amikor meg kellene jönnie, hanem akkor érzem, amikor ténylegesen meg fog jönni. Biztosan nincsen mindig pé-m.

De éppen az is elképzelhető, hogy terhes vagy. Várj pár napot, ha nem jön meg, akkor csinálj egy tesztet.

2009. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Augusztus 7-én és 9-én már nagyon is termékeny lehettél. A tizedikei vérzés fogalmam sincs miért lehetett. Szerintem eggyáltalán nem kizárt hogy terhes vagy, de nem is mondom 100%-ra, hogy az vagy.

Ha jól számolom ma van 12 napja, hogy utoljára együtt voltatok. Várj még kb. 2-3 napot. Akkorra már kimutatja a teszt, ha állapotos vagy!


Sok szerencsét. Annyi vonal legyen a teszten, amennyit te szeretnél... !

2009. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! Szivem szerint 2 csíkot szeretnék, de ha az eszemre hallgatok akkor most csak 1 csík lenne jó. :) Majd kiderül...

Még egyszer köszi, hogy válaszoltatok!!

2009. aug. 21. 22:14
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát lányok, még mindig semmi. Tegnap kellett volna jönnie, de nem jött. Viszont tegnap egész nap megjön érzésem volt. Ma viszont egy pindurit elkezdett fájni a cickóm.

Holnap reggel veszek tesztet. Az baj, ha nem az első pisiből csinálom, hanem mondjuk a 2.-ból? Csak mert korán reggel mennem kell vérvételre.

2009. aug. 23. 09:35
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó vagyok. Nekem speciel ebben a hónapban 5 napot késett. Pedig mindig szabályos 30 napos a ciklusom. Nekem is fájdolgált a cicim két napig. A 30. és 31. napon. Majd elmúlt és a 35. napon jött meg.

2009. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia!

jó lenne, ha az első pisiből csinálnád a tesztet, ha az idő miatt aggódsz, pisilj, rakd bele és miután felöltözöl nézd meg!

vagy rakd el és később az első pisiből csináld meg a tesztet (mert abban van a legtöbb hcg!!)

egyébként miért mész vérvételre?? nem tudsz kérni terhességi tesztet is a vérből??

2009. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az új suliba kell egy teljes orvosi vizsgálat. Vérvétel, vizelet minta, szemészet stb. Úgyhogy oda kell az első pisi. :) De talán tudok belőle félre tenni egy kicsit. :)

Jajj,de nagyot sóhajtottam. Nem tudom mi lesz, ha kiderül, hogy babás vagyok. Az egyik szemem sírna a másik meg csillogna a boldogságtól.

Ma is megjön érzésem van, feszül a hasam alja. De még semmi.

Köszi, hogy válaszoltatok! :)

2009. aug. 23. 14:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Előfordulhat terhesség. De nem biztos. Tesztelj és kiderül.
2009. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ha holnapig nem jön meg, mindenképpen tesztelek.

De már alig bírok magammal. A körmeim már teljesen elfogytak a sok rágástól... :)

2009. aug. 23. 15:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Írj holnap,hogy mi van.
2009. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!