Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó menszim Augusztus 25....

Utolsó menszim Augusztus 25. peteérésem 4-5-6 elvileg ha 8. -án tegyük fel. Többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval ha 8.-án teherbe estem de persze ennek kevés az esélye de ha mégis akkor most ugye szeptember 25.-én mikor meg kellene jönnie nem fog megjönni ugye? A terhességi tezst pedig csak a menszi késés után mutatja ki a terhességet?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

26/l


2011. szept. 13. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha teherbe estél,akkor nem kellene megjönnie, ez így igaz. Bár van,akinek van egy kis barnás maszatolása terhesen is!

A teszt nem feltétlenül késés után mutatja. Nekem pl. hamarabb mutatta!

2011. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Ma csináltam egyébként és negatív lett azért kérdezem hogy mikor mutatná ki de elvileg most még lehetetlen azthiszem..
2011. szept. 13. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Van, akinek hamarabb mutatja, de azoknak akkorra már beágyazódott a babája valamint jó erős lehet a hormontermelésük. Ha te 8-án termékenyültél meg, akkor holnapnál előbb ne várd a beágyazódást. ebben az esetben sem biztos, h még pozi lesz. Lehet, h egyy hétnek is el kell telnie, mire annyi hormon lesz a vizeletben, ami már mutat eredményt.

Egyébként neked 30-31 napos ciklusaid vannak?

2011. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most még nagyon korai lenne mutatnia. Nekem pl. csak késés után majdnem 2 héttel mutatta.

Sok sikert!

2011. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

hát igen az a baj az én ciklusommal hogy nagyon rednszertelen ezért számoltam ki naggyából hogy hogy kellene lennije a peteérésnek. Sajnos 5 hónapot kimaradt nem ré és kaptam egy gyógyszert a norcolutot attól jött meg multhónapban és ezért vagyunk most nagyon oda meg vissza hátha összejön a baba :(

2011. szept. 13. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, mielőtt beleviszed a tested egy terhességbe, nem lenne jobb egy alapos kivizsgálás? Nekem is olyan volt a ciklusom, mint a népmese, hol volt, hol nem volt. Kiderült, h inzulinrezisztenciám van és peteérésem semv volt mindig, ha volt is, akkor sem szabályos időkben. Erre terhességet nem szabad alapozni.

Az egész lényege egy diéta, amiben nagyon lecsökken a gyorsan felszívódó szénhidrát mennyisége.

Persze, lehet mástól is neked.

Az a baj, h az orvos csak odavágja az ember lányának a norcolutot és azt hiszik el van rendezve a dolog. Ha régóta tart a vérzési rendellenesség, akkor egy vércukorterhelésre és hormonszint mérésre el kellene menni, nehogy később terhesen szívd meg. Ha egyáltalán össze jön.

Mindenesetre a legjobbakat kívánom a továbbiakra.

2011. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mondtam ezt a norcolutost, mert engem is pár évig így kezeltek. Vagy norcolutot kaptam v fogmazásgátlót. Aztán elmentem egy endokrinológushoz és így derült ki, h nekem a hormonok nem fognak segíteni, csak az életmódváltás.
2011. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát én is furcsálom ezt a norcolutot sok érdekes negatív dolgot olvastam róla, de akkor ezek szerint azt is jól bevettem hogy elvileg ettől könyebb teherbe esni .. akkor szerintem milyen vizsgálatokra menjek el mielőtt neki állnánk? köszönöm
2011. szept. 13. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:

A norcolut jó, csak sajnos sok doki csak úgy adja, mintha ezzel akarna lerázni. Mert a probléma egy időre megoldódik, de utána megint fel fog merülni. Keress meg egy endokrinológust és a házidokiddal beszéld meg, ha lehet ilyet, h hol tudsz cukorterhelést végeztetni.

Nekem annyi könnyebbség volt, h ismerős volt az endokrinológus, akihez mentem, csak ő később külföldre ment meg a kórházat is bezárták, ahol dolgozott.

Egyébként járható út az egész.

2011. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utána járok!! :)
2011. szept. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!