Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondjam az orvosnak hogy...

Mondjam az orvosnak hogy lehet baba van? És a tabival mi lesz? És mikor csináljak tesztet? 20éves vagyok.

Figyelt kérdés
Holnap mennék orvoshoz első fogamzásgátló tabimat ki iratni.De van itt valami.Lassan két hete csak úgy védekezünk,hogy kiveszi időben.Az útolsó elötti együttlétkor éppen hogy kitudta venni,az uccsónál,ami szombaton volt,nem vagyunk benne biztosak hogy egy nagyon pici nem ment e belém.A mensim 15.-e körül jön meg.Ma pl (lehet butaság) de a kutyám megfialt,és kicsit büdi volt,és nem sok kellett hogy hányjak.Nem tudom hogy ez mitől lenne? Mert nem szoktam finnyáskodni.Irjatok sokan.köszi
2008. máj. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha mondod az orvosnak. Valószínűleg így is fel fogja írni a tabit, de biztos mondani fogja, hogy ha nem jön meg, akkor menj majd vissza. Ez a hányinger meg tuti csak a büdi szag miatt volt, ez azzal is előfordulhat csak úgy, aki nem terhes (még ha nem is finnyás). Tesztet pedig akkor csinálj, ha késik a mensid, de van olyan is ami már mensi előtt egy héttel kimutatja a terhességet.
2008. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz....én se hiszem, hogy terhességi tünet lenne a hányingered. Ha erősödnek a tüneteid, vagy nem jön meg, akkor lehet gondolkodni.

Szerintem nincs túl sok esély a terhességre, de sose lehet tudni.

A doki biztos felírja neked a tablettát, ha terhes lennél, az elég hamar kiderülne ahhoz, hogy ne ártson a bébinek.

2008. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké,köszi a válaszokat:)
2008. máj. 27. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, de igazából nem az számít, hogy időben ki tudta e venni. Én pl a harmadik babámmal pont ilyen megszakításos módszer mellett lettem terhes. Ráadásul ha jól számolom peteérés alatt is alkalmaztátok ezt a módszert. Nem mondom, hogy terhes vagy, valószínűleg csak a lelkiismereted játszik veled. Ha nem szeretnél babát, akkor kívánom, hogy így is legyen.

Mindenképpen szólj a dokinak erről, de a tabit úgysem kezdheted el szedni a mensiig, akkor pedig úgyis minden kiderül.

Sok sikert! :o)

2008. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha az első fog. gátlót fogod bevenni, akkor mindenképpen meg kell várni a mensit, ui. a mensi első napján kell elkezdeni a fog. gátlót, ha csak most kezded. Szóval előbb-utóbb kiderül, h mizu.
2008. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi szépen.hát nem lenne tervbe a baba,de ha jönne se lenne gond.sőt!:)
2008. máj. 27. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se lett baba, de nekem az orvos nem akarta felírni, mikor mondtam, hogy lehet "baj" van. És visszahívott egy hónap múlva. Addig pedig nem volt szabad ilyeneket csinálni.. :-) Csak ahogy ő mondja: Kőkemény védekezéssel!! :-)
2008. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!