Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan terhességi teszt...

Van olyan terhességi teszt ami 3 napnál elöbb mutatja ki hogy terhes vagyok-e? Tegnap feküdtem le a barátommal, de szertném meg tudni hogy az vagyok-e! Mit tegyek? Terhességi tesztet vagyek vagy 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A teszt még nem mutat ki semmit. Számolj utána h a ciklusod melyik napján voltatok együtt. Abból kiderül, h lehetsz-e terhes v nam. Persze az sem 100% (utsó válaszadó)
2008. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát már 22.-én meg kellett volna hogy jöjjön, de mindig késik, tegnap voltam vele eggyütt..szóval elvileg a menszeszem ideje alatt voltam vele, de még sem, mert még nincs meg!:S
2008. máj. 27. 17:09
 13/18 A kérdező kommentje:
és a ciklust azt hogy számoljam ki??
2008. máj. 27. 17:09
 14/18 anonim válasza:

Itt érdeklődj szerintem:

Sürgősségi fogamzásgátlási ambulanciák:

[link]

2008. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

Kedvesem! Te még gyerek vagy, szerintem hagyj fel a szexel.

De ha már jó anyád nem világosított fel: A ciklust a menstruáció első napjától kell számolni, és a 12-16. napon eshetsz teherbe. A terhességi tesztek a 28. nap után 3 nappal mutaják ki a terhességet, ha ennyire parázol menj el nőgyógyászhoz ő vérvétellel megtudja állapítani. De ha mégis volt peteérésed, akkor is kell min. 2 hét a beágyazódáshoz, és csak utána kezdi termelni a szervezet azt a hormont, ami kimutatja a terhességet. Vegyél tabit vagy kérj terhességi vérvételt. Legközelebb pedig védekezzetek! Vagy ami sztem inkább jobb megoldás lenne hagyjatok fel a szexel. Kicsik vagytok még.

2008. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
kicsik?? lehet hogy neked kicsi egy 20 éves lány és egy 35 éves férfi??:) am. tudom mi a ciklus, csak hogyan kell kiszámítani..de már arra is válaszoltak! ugy hogy köszönböm szépen válaszod, de nem hagyok fel a szexel!!
2008. máj. 28. 08:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Szióka!Nem akarlak elkeseríteni, de nincs ma a piacon olyan teszt, ami ilyen gyorsan kimutatná a terhességet. A három napos terhesség kimutatása azt jelenti, hogy a beágyazódás után három nappal már kimutathatja. A beágyazódás viszont 10-14 napos folyamat. Én a helyedbe vennék egy 72 órás tabit. Tényleg csak egy jó tanács! Ha tudod, hogy az együttlétetek után ennyire parázni fogsz attól, hogy terhes lehetsz, akkor miért nem védekeztek? Én tudom, hogy a pasik többségének sokkal jobb gumi nélkül, de a párodnak 35 évesen több esze lehetne,mert ha nem akartok még babát, akkor miért tesz ki téged ilyen helyzeteknek? Nem bántani akarlak, mert 20 évesen már elég felnőtt vagy ahhoz, hogy tudd mivel jár a szexuális együttlét, csak máskor inkább gondold végig előtte. Sok szerencsét.
2008. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszönöm, válaszod, de már meg vettem a tabit és be is vettem.

remélem nem lesz baj.

2008. máj. 31. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!