Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan terhességi teszt...

Van olyan terhességi teszt ami 3 napnál elöbb mutatja ki hogy terhes vagyok-e? Tegnap feküdtem le a barátommal, de szertném meg tudni hogy az vagyok-e! Mit tegyek? Terhességi tesztet vagyek vagy 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs ilyen teszt. Ha lenne, akor nem használnák annyian a 72 órás tabit. Épp erre az esetre van a 72 órás tabi, úgyhogy ha nem védekeztetek, akkor nincs más választás.
2008. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Sajnos nincs ilyen, anno én is utánnaolvastam.

Most is rákerestem Neked:


"A terhességi teszt pozitivitását a magzatboholy által termelt HCG (humán gonatropin hormon) nevű hormon okozza, amely lényegében egy vezérlő jellegű hormon. Termelődése a beágyazódáskor indul meg, tehát általában az elmaradt vérzés (ekkorra már két hét eltelt a megtermékenyüléstől) után jó egy héttel válik pozitívvá a teszt."


Jóval több, mint 3 nap:)


Vegyél tesztet.

2008. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Á, elírtam a végét: Ne vegyél tesztet, korai.

Én a tablettára voksolok.

2008. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
0%
Persze, van ilyen, az aktus előtt 3 nappal kimutatja hogy már teherbe estél e.
2008. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
tényleg van ilyen?? és ezt gyógyszertárban lehet kapni? mi a neve? mert akkor még ma meg csinálnám a tesztet, és kimutatná az eredményt, de még csak 1 nap telt el az aktus után!
2008. máj. 27. 16:48
 6/18 anonim válasza:
Nálam is ez volt...de ne félj...korai még a teszt és az se 100%-ig hibátlanul működik...a gyógyszer ami 72 órás az meg kegyetlen drága, de inkább vegyél mint idegeskedj. Sok sikert! Nem lesz gond ne félj. :)))
2008. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
juj, nem jót írtál! nekem nem az aktus elött kell hogy kimutassa, hisz az aktus elött nem volt aktus! akkor nem tudna mit ki mutatni! én azt kérdeztem, hogy az aktus után 3 napon belül ki tudja-e mutatni? mert Ateszteken az van hogy már 3 nap után kimutatja az eredményt..de nekem ez elött kell még.
2008. máj. 27. 16:53
 8/18 A kérdező kommentje:
de azt a 72 órás tablettát csak receptre adnak??
2008. máj. 27. 16:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Helló ismét! Aki az aktus előtti dolgot írta, csak szivat! Igen kell hozzá recept, menj el a nőgyógyászodhoz, ő majd felírja.
2008. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

igen, most voltam a nőgyógyásznál, de már ügyeletes és nem tud fel írni..:S

am. egyszer már volt ugy 72 órás tablettám hogy recept nélkül volt, de az is csak véletlen volt..valahogy kivételeztek!viszont én ugy érzem,hogy nem lehetek terhes, de a barátomban lett egy kis kétely..ki is mostam magam, de nem tudom hogy az leszek-e?:S nem érdemes akkor most tesztet venni? ugyse mutat ki semmit ugye?

2008. máj. 27. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!