Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az óvszerből oldalt kifolyt...

Az óvszerből oldalt kifolyt az ondó, lehetek terhes? (gyors válaszokat légyszi)

Figyelt kérdés
A barátommal ma reggel szeretkeztünk, óvszerrel védekeztünk. Az aktus végén észrevettük, hogy a hüvelyem köré került egy kis sperma. A gumi nem szakadt ki (ellenőriztük), úgyhogy oldalt folyhatott ki. Inkább csak kívül voltam ondós, de nem tudom, került-e a hüvelybe bele is. Ha került is, abban biztosak vagyunk, hogy csak a hüvely "legelejébe". Mekkora a teherbeesés esélye? Szerintetek kell esemény utáni? Utána kimostam magam, de nem tudom a kis fickók fel tudnák-e küzdeni magukat a petevezetékig.
2009. aug. 20. 09:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szió!!!

Nem tuti, hogy nem lehetsz az.Nekem is volt ilyen ez azért volt, mert-ez a 97%-ság amúgy- rosszul mozdultatok meg ami az óvszerben lévő katonákat arra késztették, hogy elcsússzanak kicsit az egyik irányba és attól, hogy még egyszer bedugta neked szépen az óvszerfalán végig futottak és kibuggyantak a végén...Nekem is volt ilyen, de nem lehet tőle semmid, mert még nekem se lett.És persze azt is figyelembe kell venni, hogy spermaölőszert is tartalmaznak az óvszerek, szóval teljes megkönnyebbülést kívánok neked!!!

2009. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!