Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az óvszerből oldalt kifolyt...

Az óvszerből oldalt kifolyt az ondó, lehetek terhes? (gyors válaszokat légyszi)

Figyelt kérdés
A barátommal ma reggel szeretkeztünk, óvszerrel védekeztünk. Az aktus végén észrevettük, hogy a hüvelyem köré került egy kis sperma. A gumi nem szakadt ki (ellenőriztük), úgyhogy oldalt folyhatott ki. Inkább csak kívül voltam ondós, de nem tudom, került-e a hüvelybe bele is. Ha került is, abban biztosak vagyunk, hogy csak a hüvely "legelejébe". Mekkora a teherbeesés esélye? Szerintetek kell esemény utáni? Utána kimostam magam, de nem tudom a kis fickók fel tudnák-e küzdeni magukat a petevezetékig.
2009. aug. 20. 09:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az "oldal"-t úgy értem, hogy hátrafele a gumiból.
2009. aug. 20. 09:56
 2/11 anonim ***** válasza:
szia! háát ahogy mondtad kívül lettél olyan, vagy a hüvely elejébe, utána megmostad...nos, szerintem kicsi az esély, nem hiszem hogy terhes lehetsz. ugyhogy nyugodj meg!
2009. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, így nulla százalék az esély rá. Ha csak a külső genitáliákon maradt ondó, akkor ne aggódj. Onnan még 8-10 cm utat kell megtenniük, hogy célt érjenek...és hidd el, ha ott vannak sem tudják mindig, hogy mit kell csinálniuk.:)

Tudom, sajnos tapasztalat.

Ne izgulj...

2009. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ezt nem értem. Visszafelé hogy tudott folyni? Hiszen azért kell hagyni az óvszeren " sperma zsákot " , hogy oda menjek az ondó. Az visszafelé nem tud folyni.

A szeretkezés közben a te nedved besűrűsödik, ami utánna folyik a hüvelyedből. Szerintem inkább az lehetett, mint az ondó.

De ha nagyon aggódsz, menj el egy nőgyógyászhoz. Mondd el neki mi történt és majd ő megmondja kell-e 72 órás tabletta.


Remélem tudtam segíteni. Minden jót!

2009. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor lankad a pénisz már le kell venni vagy ki kell cserélni az óvszert!Azért az nem újrafelhasználható!Egyszer egy aktus,egy "csomag" ondó!Egyébként miből veszed,hogy az ondó volt!lehet,hogy csak a te váladékod!Na meg az óvszer spermicid hatású síkosítóval van ellátva,tehát ha mégis kifolyt akkor azok már rég meghaltak!
2009. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsónak: Igen, tudjuk. Egyből elélvezés után kihúzta, így csináljuk mindig. Nem vagyok benne biztos, hogy nem az én váladékom volt, de abban sem, hogy az volt.
2009. aug. 20. 13:00
 7/11 A kérdező kommentje:

Talán az ondó mennyisége is nagyobb volt, így kihúzáskor a spermazsákból kifelé folyt, vagy nem tudom mi lehetett a probléma, még soha nem történt velünk ilyesmi. Én sem szeretnék esemény utáni tablettát bevenni, mi is úgy gondoltuk, hogy minimális esélye van a teherbeesésnek, csak ugye jobb félni, mint megijedni...

Köszönöm a gyors kommenteket!

2009. aug. 20. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.


Szerintem inkább a te váladékod volt. De ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél be egy tablettát. Hiszen nem voltunk ott, nem tartottunk nektek gyertyát, nem tudjuk ondó volt-e. Így nem kizárható!


Nem dönthetünk a helyedben. Én lehet, hogy bevenném... De jobb lenne megkérdezni egy nőgyógyászt erről.

2009. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem sperma volt nyugi, hanem a te nedvességed! Visszafele nem folyik a sperma.
2009. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bementem azért a kórházba, megkérdeztem az ügyeletes nőgyógyászt, aki azt mondta, hogy bármi előfordulhat, nem nagy az esélye a dolognak, de inkább felír egy esemény utánit, minthogy később valami rosszabb dolog történjen.
2009. aug. 21. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!