Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mennyire hisztek az interne...

Ti mennyire hisztek az interneten lévő ovulációs kalkulátorokban?

Figyelt kérdés

Ill. volt már olyan akinek tévedett?:)

Hogy mondjuk 12-re írta, és 15-én volt 1ütt a párjával mégis terhes lett?

A számokat csak hasra ütésre mondtam:)

A válaszokat előre is köszönöm.

Szép napot nektek:)



2012. dec. 7. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Az ovu tesztek tankonyv szerint szamolnak. 28 napos ciklus eseten 14-15. napot irja altalaban.

Van olyan ahol az utolso 3 mensi idejet kell megadni, ha rendszertelen a 3bol egy atlagot szamol.

Szal ha rendszeres a mensit es peteeresed akk lehet neki hinni. Viszont soha sem lehet 100%os.

2012. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira, mint annak, amit papíron kiszámolok. A számítógép sem nem jós, sem nem ember. Csak egy program, ami arra épül, amit mi magunk is tudunk. Csak gyorsabban számol, mint mi.
2012. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én annyit mondhatok, hogy pár hónapja vezetm az interneten az ovus kalkulátort, nekem 25-26-ra jön meg átlagosan, így 25 napot adok meg. Kiszámolja szépn az ovu időpontját előtte 2 és utána 2 napot ad meg teherbeesés időpontjának (persze nem 100%) de én az ovu napján, mikor legerősebb a zöld szín, mindig érzem az ovus fájdalmat és a nyákom is ezen a napon a legsűrűbb és legnyúlósabb. Szerintem eltalálja. Én biztosan ez alapján fogok próbálkozni, remélem sikerül.
2012. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!