Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutathatja valakinek a mensi...

Mutathatja valakinek a mensi előtt 3 nappal a teszt, hogy pozitív?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik teszt?
2008. máj. 27. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elott 4 nappal a Clearblue plus.
2008. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ELozo vok, az dpo 10 volt. (days past ovulation)
2008. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Akkor megnézem hol vehetek ilyet.
2008. máj. 27. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Clearblue-t láttam a rossmannban , de szerintem drága. Ha várnál a mensiig és utána tesztelnél 1-2 nappal, akkor az One step is jó és olcsóbb is. Ráadásul,ha mégis megjönne, nem tesztelnél feleslegesen egy drága teszttel. Azért remélem baba van és nem kell csalódnod...Sok sikert!!
2008. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy milyet veszel ha még nincs elég HCG hormon a szervezetedben addig az összes teszt negativat fog mutatni! Én vettem Lily tesztet a Rossmannba ebböl van olyan amibe mindjárt kettö teszt van. Az egyiket a mensi elött két nappal használtam és negativ lett/persze csalódtam/ a másikat a mensi kimaradása után két nappal és akkor lett pozitiv! Nagyon nehéz volt kivárni azt a pár napot hisz én is sokszor teszteltem már és sokat csalódtam!! Drukkolok neked! 16 hetes kismama
2008. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem veletlenul a dragabb teszt a jobb, nekem a Lily nem jelezte ugyanaz nap, mikor a Clearblue plus jelzett. Ez a mensi elott 4 nappal volt.
2008. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!