Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még remény? Esetleg...

Lehet még remény? Esetleg korai volt a teszt?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteletem a 27. napon clearblue teszttel,de negatív lett.Holnapra "várom" a menzim.Olyan nagyon szomorú vagyok,pedig már azt hittem,hogy sikerült!Úgy érzem,hogy meg fog jönni,mert fájdogál kicsit a hasam.Semmi különleges tünetem nincs.



2008. máj. 27. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ez még korai volt. legalább a menzitől 1 hetet megkell várni.
2008. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint úgy érted,hogy a menstruáció kimaradásától számítva egy hetet?Akkor sokaknak miért mutatja már ki a menstruáció előtt a teszt a pozitívat?Vagy nem ez az átlag?
2008. máj. 27. 09:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem két nap múlva próbáld meg újra.
2008. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Clearblue plus mensi elott 4 nappal jelezte.
2008. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a normális,ha menstruáció előtt már kimutatja a teszt?Nálatok hogy volt?
2008. máj. 27. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez valtozo....attol fugg,h kinek milyen magas a hcg szintje.

En is pont igy csinaltam mint te,csak nekem annyi tunetem volt h borzasztoan feszult a cicim....es nekem is - lett az eredmeny.Alig birtam kivarni a kov hetet(elmaradt mensi utan 1 hettel),nem mertem hamarabb tesztelni feltem a csalodastol....es aznap reggel halvanyan de 2 csikos lett :o),du mar jol latszott!

A mindjart megjon erzes az is a terhesseg velejaroja!Tesztelj par nap mulva,vagy esetleg 1 hetmulva....amig nincs mensid addig minden OK es egyre biztatobb....

Szoritok neked!


11 hetes es 4 napos pocakos kismam

2008. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elött két nappal még negativat mutatott mensi kimaradás után két napra pedig már pozitivat!! Nehéz volt kivárni azt a pár napot de megfogadtam elöre hogy aznap reggel fogok tesztelni elötte nem!Már én is sokat csalódtam...Amikor pozitiv lett akkor nem akartam elhinni!! Kitartás!!! Elöbb utóbb sikerül! Nekem gyógyszer abbahagyása után 5 hónapra sikerült! Drukkolok! 16 hetes kismama
2008. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, én is hasonló cipőben vagyok, vas. teszteltem a mensi naojám, nega, lett:-((

de még azóta sem jött meg, remélem még van remény nekünk, szorítok neked is,Te mikor tesztelsz újra?

2008. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pénteken tesztelek újra,ha nem jön meg.remélem,hogy mind a ketten terhesek vagyunk!
2008. máj. 28. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!