Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas ideje korul mit...

Beagyazodas ideje korul mit jelenthet, ha aktus utan egy kicsit verezgettem, nem volt veszes, de nem is par csepprol van szo?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármit jelenthet.


Amikor beágyazódás környékén vérezgettem, akkor sose maradtam babás. Amikor meg csupán egyetlen sepp vér jött, akkor babás maradtam. de ez egyéni tapasztalat. Azt akarom csak mondani vele, hogy még túl korai ebből bármit megjósolni. Utóülag, ha babás maradsz, mondhatod azt, hogy ez VOLT a beágyazódás jele, de most azt nem mondhatom neked, hogy terhes vagy, ennyiből sajnos még nem mondhatom biztosra.

2009. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még semmit nem jelent. Várj a nemvártig és tesztelj ha időre nem jön.
2009. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Bárkinél előfordulhat és ezer oka lehet.
2009. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!