Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utáni 5. napon lehet...

Aktus utáni 5. napon lehet MÁR BEÁGYAZÓDÁS?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Még nagyon extrém esetben sem.
2011. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Grófházy ***** válasza:
aktus után kb 1 hét mire a zigótának sikerül eljutni méhig.Tehát nem
2011. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem.Azt írja a nagykönyv hogy 5nap alatt ér a méhbe...csak ezért kérdezem
2011. máj. 12. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Dokim mondta, hogy nincs ez annyira "nagykönyvhöz" szabva.

Nekem is most kb. 5-6. napon volt "beágyazódási" tünetem. És mensi sehol...még nem tudom mi lesz ebből.

2011. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szia!Nekem is nagyon görcsölt tegnap a hasam...egy jó órán keresztül,aztán annyi...ma reggelre leesett a hőm,mondjuk nem tudom miért.ma vagyok a dp6-on
2011. máj. 12. 10:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Te mit éreztél?
2011. máj. 12. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:

09:41-es vagyok.

Én kb. ovuláció után 5-6-7 nappal, pontosan nem tudom mennyi, de valahol ekkor lehetett ébredés után iszonyat erősen el kezdtem görcsölni (szó szerint mintha kést forgattak volna középen az alhasamban). Ilyet még soha nem éreztem, nem bírtam állni! Görnyedtem a földön! Ez eltartott kb. 15 percig és közben iszonyat erős szédülés és hányinger jött rám (azt hittem elhányom magam menten). Aztán kimentem a wc-re és rózsaszínű lett a wc papír! Nem értettem ezt az egészet! Aznap este még1szer előjött ez a görcs, de már nem olyan erőteljesen és nem tartott sokáig, de érezhető volt, hasonló a reggelihez. Azután kb. 5 napig tartott ez a rózsaszín és néha kis piros pecsételés csakis kizárólag wc papíron, és nem mindig csak néha-néha előjött! Utána 2 napig semmi pecsét nem jelentkezett, megszűnt, mintha elvágták volna szó szerint. Majd újra előjött néha ez a kis pecsételés és közben húzó mensis érzésem is volt. De már egyre kevesebb mértékben. Ma már csak ébredésnél volt egy nagyon pici.De nem pecsételek egyáltalán, és tegnap se volt egész nap semmi. A hőm pedig fokozatosan csökken...legkésőbb holnap lenne esedékes a mensim, de úgy érzem nem fog megjönni. Én amikor pecsételni szoktam az kb. 2 napos és közvetlen mensi előtt szokott jelentkezni és több szokott lenni, majd aztán meg is jön rögtön. De ilyen még nem volt, hogy ilyen korán legyenek pecsétek, ráadásul számomra ez nagyon furcsa volt ez a görcsölés! Mensim mindig pontosan jött eddig egyébként, tehát rendszeres. A hőm az pedig csökken...és nem értem miért. Én nem érzem hogy meg fog jönni a mensi, de a hőcsökkenés miatt terhesnek se érzem magam...nem tudom mi volt ez az egész.

2011. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Drukkolok neked!:)

Miért nem tesztelsz egyet?

2011. máj. 12. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi! Én is drukkolok neked.

Azért nem tesztelek, mert nem akarom elhamarkodni...most megint mensis érzésem van és néha pecsételek...most úgy érzem meg fog jönni. :( És ha megjön, akkor nem értem mi volt ez az egész??? Felháborító nagyon. :(

2011. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, végül lett belőle baba?
2019. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!