Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog most vasárnap tesztelni?

Ki fog most vasárnap tesztelni?

Figyelt kérdés
Érzések? Tünetek? Nekem semmi tünetem nincs sajnos. :(
2009. aug. 19. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha addig nem jön meg, akkor én. :)

Ma vagyok a 29. ciklusnapon.

Fájnak a melleim érintésre, és hasonfekvésre, néha megjönérzés, és ami a legújabb, fáj a méhem, vagyis azt érzem, hogy összehúzodik-elernyed felváltva... Ez elég fura, ilyet még nem éreztem...

30-32 naposak a ciklusaim, úgyhogy egyelőre várok.

2009. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Uh nagyon drukkolok neked, a tünetek jók!!! Jól bírod hogy még nem teszteltél! :) Nekem 29 naposak a ciklusaim és ma vagyok a 23.napon. Lehet hogy én is várok a 29.napig, még nem tudom. Mióta próbálkoztok?
2009. aug. 19. 11:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Ma vagyok a 25 napon. vasárnap reggelre nem várom. Hát reggeli erős émelygés, szédülés ami gyorsan elmúlik. Vasárnap tesztelek.
2009. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: neked is nagyon drukkolok! Nem is fogsz előbb tesztelni?
2009. aug. 19. 12:05
 5/15 anonim ***** válasza:

1,5 éve próbálkozunk. Dejó lenne már.... :)

Mindenkinek szorítok, majd jelentkezzetek!!

1. válaszoló

2009. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2. válaszoló

Félek a csalodástól. De nehezen fogom megállni.

2009. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem várnám. A mellem máskor úgy fály most meg nem érzek semmit a hsam viszont úgy görcsöl mint mikor megjön. Már úgy utálok menszizni, elmaradhatna vagy egy évre legalább. Én nem szoktam tesztelni előre pedig van itthol egy féléve, sajnos mindig megjön ugyhogy nem pocsékolom el fölöslegesen.
2009. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én jövő keddre nem várom. Izgulok érted is. Tudom milyen mindig azt várni hogy nem jön aztán mégis jön. Remélem sikerült neked is és nekem is. Irj hogy mit lett.
2009. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Vasárnapra nem várom,de sajnos majdnem egész hónapban fájt a petefészkem és szúró fájdalmat érzek a méhemben,úgyhogy nem élem bele magam,pedig nagyon szeretném,mert már márciustól várjuk a csodát.Remélem Neked sikerül,drukkolok!
2009. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, én is drukkolok nektek!!!!
2009. aug. 19. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!