Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van megjön érzésem, ha...

Miért van megjön érzésem, ha utrogestan-t szedek? Két hete volt inszem, vasárnap fogok tesztelni.

Figyelt kérdés
tudtommal amíg az utro-t szedem, addig nem fog megjönni... vagy mégis? ilyen érzésem akkor szokott lenni, amikor már menstruálok, előtte nem. a gyógyszertől van?
2010. nov. 26. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Megjöhet utro mellett is, de terhesség esetén is normális ez az érzés.
2010. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is megjött utro mellett,de a következő sikerült, most 20 hetes vagyok


szoritok neked, tudom milyen stresszes ez a pár nap, de én holnap reggel már biztosan tesztelnék, nem birnám ki :-)


nekem 11. napon már halvány pozitiv volt :-)

2010. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem progeszteront írtak fel és szerintem attól nem jött meg, kedden hagytam abba, mert két és fél hétre az inszeminációra még mindig negatív volt a tesztem. Mitől jobb utro-t szedni, mint progeszteront??? Nektek mért pont azt írták fel? Nekem azt mondta a doki, hogy csak 18 nap elteltével teszteljek, de én is csak 14 napot vártam az első tesztel. Szorítok!

M

2010. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utrogestan = progeszteron
2010. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

ÁÁÁÁÁ

:-) Köszönöm a felvilágosítást!!!

Nekem megjött ma. Utoljára kedden használtam a progeszteron hüvelygélt, és ma jött meg. Hétfőn doki.

Kérdező, hogy vagy??

2010. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pozitív!!! :) :) :)
2010. nov. 28. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok!!!:) Sok boldogságot!!! Mi a héten megyünk inszemre, remélem nekünk is sikerül...
2010. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok, Gratulálok én is!!!
2010. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!