Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy...

Gutiné P Mária kérdése:

Volt már úgy valaki, hogy pozitiv teszt után elment az orvoshoz és akkor még nem láttak semmit, de mikor 2 hét múlva visszament már látszott a petezsák?

Figyelt kérdés
Én igy jártam, most pénteken kell mennem,de nagyon félek,hogy most lát-e valamit az orvos.
2012. dec. 3. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor volt az amikor még nem látott semmit? Nem várt után mennyivel?
2012. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne félj, ha továbbra is pozitív a teszted, akkor látni fogja.

Mindenki igy van ezzel aki korán megy orvoshoz, és babát vár. Gratula.Boldog karácsonyotok lesz:)

2012. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
biztos,hogy korán mentem, de vérezgettem és megijedtem ezért mentem el, ott a doki még nem látott semmit,ez kb 3 nappal nemvárt után volt,de mondta doki,lehet később fogant. másnap csináltam tesztet pozitiv lett, de azóta nem mertem másikat,majd pénteken. Köszönöm szépen!
2012. dec. 3. 08:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. 5.hét elején még nem láttak semmit, de azt mondták, hogy inkább terhesség, mint nem. Ez nem magánrendelésen volt. Utána fél héttel a magándokim (meg én is!) már tisztán látta a petezsákot. Most már a 6.hetünket tapossuk, csütörtökön megyünk dokihoz, hogy van-e már szívhang. :)
2012. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen én pont igy jártam,elsőre nem látott semmit 2hét mulva is csak petezsákot ujabb 2hét volt szivhang,boldog babavárást:)
2012. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! kitartást és boldog babavárást nektek is!
2012. dec. 3. 10:09
 7/13 A kérdező kommentje:

ezt 2 napja csináltam. Erősödött?!

[link]

2012. dec. 5. 10:17
 8/13 anonim ***** válasza:
nincs mihez hasonlitani
2012. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2012. dec. 6. 10:27
 10/13 anonim ***** válasza:
igen erősödött :) voltál már azota orvosnál?
2012. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!