Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A füvezés árt a spermiumoknak?

A füvezés árt a spermiumoknak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm pasija füvezik..:-( Nem tudom a pasiról lebeszélni. A füvezés árt a spermiumoknak, vagyis nehezebben tudja teherbe ejteni a barátnőjét...kérdezem én..
2008. máj. 26. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem használ. Általában ha rendszeres az alkohol, drog akkor a spermiumok minőségileg nem a legjobbak, vagy fejhibásak, vagy sérültek.. de van köztük biztos jó is... gáz!
2008. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem károsodnak a fü hatására. Nem kellene szivnia, ha szeretnének babát.
2008. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lassítja amozgásukat és roncsolja abennük lévő genetikai állományt is. Egyébként ez igaz minden drogra, alkoholra, nikotinra is. Sőt bizonyos gyógyszerekre is. pl: kemoterápiás szerek. Szóval ha egészséges babát szeretnétek inkább le a spanglival!
2008. máj. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Én nem mernék gyereket vállalni, ha nem tudna leszokni a pasim,... Nem gondol rá, hogy esetleg később is füvezni fog ahelyett, hogy mondjuk a gyereknek venne kaját, vagy elmenne érte az oviba??? Én nem csak attól tartanék, hogy nem jön össze a baba, hanem hogy mi vár rám utána. Két "gyerek" egy nyakba kicsit kemény, ha ilyenekre költ az egyik. Nemde?? Felelőtlenség!!!
2008. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó, jah akkor gondolom ti egy sört vagy pohár bort sem isztok meg az ebédhez vagy karácsonykor. Szánalmas..

Kérdezőnek: Ártani nem árt csak lassítja a mozgásukat. Ennyi az egész. Ha gyereket szeretnének a közeljövőben (pár hónapon belül) akkor kell abbahagynia a srácnak. A jövőbeli gyermeknemzésre nincs hatással. És a nevelésre sem! Beszívva is lehet gyereket nevelni, olyankor úgy viselkedik az ember, mint józanul csak az érzései, érzékei másak.

2009. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!