Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélye még a terhességnek?

Van esélye még a terhességnek?

Figyelt kérdés
Soha nem szokott késni,28 napra jön,párommal babát szeretnénk.Kedden kellett volna megjönnie,szerdai tesztem negativ az első vizeletből.Ma délben teszteltem nem első vizeletből corax be sureral és sajnos azis negatív.Van itt valaki akinek negativ teszt ellenére később pozitìv lett?

2012. dec. 1. 17:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok biztató választ!Nem adom fel a reményt!Csak émelygés meg szédülés tüneteim vannak,meg éhesebb vagyok.Volt puffadás is mikor meg kellett vilna jönnie. Remélem hamarosan ket csikos lesz a teszt!Irok majd
2012. dec. 2. 12:09
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnál!Sajnos nem vagyok babás :( Azt mondta spontán kimaradt egy ciklusom,de már látta érni a kov. petesejtet!Azt mondta pénteken érik!
2012. dec. 4. 07:44
 13/13 A kérdező kommentje:
Megint így van.mensi sehol, tesztek negatívak, de van mellfeszülés
2013. febr. 5. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!