Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélye még a terhességnek?

Van esélye még a terhességnek?

Figyelt kérdés
Soha nem szokott késni,28 napra jön,párommal babát szeretnénk.Kedden kellett volna megjönnie,szerdai tesztem negativ az első vizeletből.Ma délben teszteltem nem első vizeletből corax be sureral és sajnos azis negatív.Van itt valaki akinek negativ teszt ellenére később pozitìv lett?

2012. dec. 1. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kevés a hcg.
2012. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt utáni 9.napon lett pozitiv a tesztem,szal ne csüggedj!:)
2012. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Késői peteérés lehet.

Ha egy hete késik, és még mindig negatív, menj orvoshoz.

2012. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kedden kellett volna megjönnie, s hétfőn reggel már pozitívat teszteltem. De mi úgy voltunk együtt, hogy közvetlen a mentruáció után. Eszembe sem jutott, hogy ebből baba lesz.. De nagyon úgy tűnik .. :O :)
2012. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A ma reggeli is negativ :(
2012. dec. 2. 07:53
 6/13 A kérdező kommentje:
És kedves második válaszoló!Előtte Te teszteltél vagy csak kilenc nap után?
2012. dec. 2. 08:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a 2.késési napon teszteltem,utána nehezen,de kibirtam 1hétig és sztem jól tettem,m elég halvány volt akkor,úgyh lehet,h ha tesztelek pár napra rá,akkor még mindig negativ és csak elkeseredtem volna.
2012. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja,én voltam a 2.
2012. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 negatív tesztem lett 3 napja késett majd vártam még egy hetet akkor már a reggeli tesztem 2pozitiv lett a délutáni meg negatív.. ekkor kaptam hülyét mentem el orvoshoz és derült ki ,hogy a reggeli tesztjeim nem hazudtak. :) szerintem is várj még egy kicsit én is elkeseredtem a negatívak után de aztán párnap várakozás után ott volt a pozitív:) Sok sikert majd írd meg ,hogy mi lett !
2012. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megint 2.vagyok. Egyébként vannak tüneteid? Én nem adtam fel pont azért,m nekem voltak már. De persze,ha nincsenek,az sem jelent semmit,úgy értem nem jelenti,h nincs baba.
2012. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!