Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Terhes vagyok?

Szerintetek Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Október 10.én jött meg utoljára.Tegnap és tegnapelőtt kis rózsaszín folyásom volt (olvastam hogy ez lehet a beágyazódás) és magasabb a hőmérsékletem egy kicsivel. Mielőtt megjön fájni szokott a mellem. Most semmi.A múlt héten voltam együtt a párommal.
2012. nov. 28. 11:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
gyorsan tesztelj és írd meg hamar :)
2012. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ma reggel hányingerre ébredtem, nem voltam túl jól... remélem a kis pocaklakó miatt :) a hétvégén tesztelünk és hét elején felírom mi a helyzet! :)
2012. nov. 29. 12:46
 13/17 anonim ***** válasza:

Komolyan nem is értem, hogy TE hogyan bírod ki már ilyen rég óta tesztelés nélkül. TE szerintem nagyon is jól tudod, hogy már réges régen terhes vagy.


Várjuk nagyon-nagyon a pozi teszteted :)

2012. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem volt netem azért írok most. a teszt negatív lett :( azóta se jött még meg... :(
2012. dec. 5. 17:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Hány tesztet csináltál? Mert ha 1-et, akkor csinálj még 1-et. Ha az is negatív, akkor doki. Akkor vmi más a probléma.
2012. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
még csak egyet. 1 hét múlva újra próbálom valami másikkal
2012. dec. 6. 11:03
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem kell várj vele 1 hetet, hiszen már régen meg kellett volna jönnie. Mondjuk Nov. 10.-én.. Mielőbb csinálsz, annál hamarabb léphetsz tovább az eredménytől függően.

#15 voltam

2012. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!