Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Terhes vagyok?

Szerintetek Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Október 10.én jött meg utoljára.Tegnap és tegnapelőtt kis rózsaszín folyásom volt (olvastam hogy ez lehet a beágyazódás) és magasabb a hőmérsékletem egy kicsivel. Mielőtt megjön fájni szokott a mellem. Most semmi.A múlt héten voltam együtt a párommal.
2012. nov. 28. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%

Lehetséges, semmi biztosat nem tudok mondani:)

1 hét múlva tesztelj:)

Sok sikert:D

17 hkm.

2012. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Október 10.-én? Ha így van, akkor már nov. 10.-én tesztelhettél volna. Ez már nem beágyazósádos vérzés semmiképpen. Hiszen ha valóban október 10 jött meg utoljára, akkor már ki maradt egy mensesed.
2012. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
huu hát ez még így bármi lehet.. lehet hogy megjön, de persze az is lehet hogy nem. Erről a beágyazódási vérzésről én is hallottam, bár nekem nem volt. Csak egy teszt adhatna erre választ. Mert így is mi is csak annyit tudunk mint te. Tudom hogy jó lenne azt hallani hogy igen, de ennyiből sajnos ezt nem lehet garantálni. Tesztelhetsz már ma du. is. Mióta próbálkoztok? Szoktad érezni a pé.-det? és akkor tájt voltatok együtt? szurkolok nagyon!!
2012. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
pé.-em nem szoktam érezni. Pár hete próbálkozunk még csak :) Köszönöm hogy válaszoltatok :)
2012. nov. 28. 11:15
 5/17 anonim ***** válasza:
szia!! nem inkább nov.10-ét akartál írni? mert 50 napos ciklus! vagy én értettem félre?? akkor bocs!!
2012. nov. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jól írtam. November 10.én már nem jött meg :)
2012. nov. 28. 11:20
 7/17 anonim ***** válasza:
ja értem!! akkor már rég tesztelhetnél!! én kérdeztem nem -e írtad el!! de akkor 50 napja nem jött meg!! tesztelj egyet és megtudod!! vagy szokott ilyen lenni,hogy kimarad?? manó!
2012. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ej de hasztalan választ adtam.
2012. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor irány a patika, teszt. Már egészen biztos eredményt kapsz! És vége a találgatásnak.
2012. nov. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is október 10.-én volt az utolsó mensim első napja! :)

Nov. 13.-án teszteltem először full erős pozitívat. Utána meg még egyet, hogy tényleg terhes vagyok??? :)

Holnap megyek dokihoz, akkor leszek pont 7 hetes.

Ha neked is + a teszt, akkor már te is 7 hetes leszel holnap! :)

Szorítok hogy úgy legyen! :)


6+6 hkm :)

2012. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!