Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam egy 10es hcg...

Ma csináltam egy 10es hcg tesztet. Egy hete késik a nemvárt. A teszten volt egy második fénylő csik de nem rózsaszin hanem csak ha a fény felé forditom akkor látszik. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
A hőm elég magassan van és sokat kell innom.
2009. aug. 17. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy 1 hete késik a nem várt igy lehet arra alapozni hogy babát vársz. A hő is jelentheti.Két nap múlva csinálj reggeli vizeletből egy tesztet az már biztosabb. Nekem az első tesztem nagyon halvány csíkot mutatott szinte nem is látszott de rá két napra határozott két csík jelent meg.:)
2009. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Amugy nincs semmi folyásom száraz vagyok.nekem szokott lenni és most semmi nincsen.
2009. aug. 17. 17:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és a fogam is elág sokat fájdogál de nemrég voltam fogdokinál és mondta hogy nix lyukas fogam.
2009. aug. 17. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőmnek is így volt és a harmadik teszt mutatta ki bizonyosan a terhességet az első kettő nagyon halvány volt. Amikor biztosan kimutatta már 4 hetes volt, később kiderült, hogy kevés terhességi hormont termelt a szervezete. Kapott valami gyógyszert és már lassan félidős kismama. Drukkolok!
2009. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez sajna negatív, mert amit láttál az a helye. Egy 10-es tesztnek azért már mutatnia kéne a babát 1 hetes késésnél. Pár nap múlva tesztelj újra, ha az is negatív akkor keresd fel a dokid.

A hőd alapján és a késés miatt lehetne azt mondani hogy terhes vagy. Talán később volt peteérés?

Pár nap és kiderül, de legkésőbb a jövöhét elején menj dokihoz ő vérvételből tutira megmondja hogy van-e baba.

2009. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez mindkettő lehet jel.

A folyás Nekem is eltűnt, még nem is tudtam, hogy terhes vagyok.

A fogsajgás meg jelenthet kálcium elvonást.

Remélem két csíkos leszel.

2009. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!