Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek cisztám lehet?...

Szerintetek cisztám lehet? Megnéznétek a görbémet is?

Figyelt kérdés

Két negatív teszt után úgy gondolom, hogy cisztám lehet.

már tettem fel ide a görbémet, de most már nem gyanakszom terhességre, sőt inkább cisztára.

tegnap iszonyatosan fájt a derekam, ma is. SOHA nem szokott fájni menszeszkor vagy előtte.

Úgy hallottam ez lehet cisztától.

Ha mondjuk az lenne, felszívódhat még? (ehhez ugye meg kéne jönnie a havimnak)


(hőmet szájban mérem, ezt vezetem. Mellette megmérem még hüvelyben is, ott 37 vagy felette van. Ezt nem vezetem még, csak néztem ezt is)


az erős derékfájás, sántikálva tudok menni, lehet tünete egy meg nem repedt tüszőnek, azaz cisztának?


<a href="http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c12/">My Ovulation Chart</a>

(egyszer már tettem fel a görbémet kb. egy hete)


Köszönöm a válaszokat



2012. nov. 25. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl korán csináltad a tesztet. Simán lehet, hogy csak 10-11. napon volt ovud.
2012. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a görbéddel. Véleményem szerint megvolt az ovud, a hőd azóta is fent van, igaz, hogy ingadozik, de a cover line felett van, így szerintem nincs gond. Persze, nem vagyok orvos, tehát ha félelmeid vannak a dologgal kapcsolatban, akkor mindenképp menj el nőgyógyászhoz.

Az, hogy a teherbeesés sikerült-e, megintcsak két esélyes. Lehet, hogy korán teszteltél, várj még 1-2 napot, csinálj mégegy tesztet, ha az is negatív, akkor menj el orvoshoz. Egyébként hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

2012. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

27-29 naposak. Szóval ennyi csúszás tudom, még belefér, de a negatív teszt miatt egyáltalán már nem is érzem, hogy babás lennék. Meg akkor már ki kellett volna mutatnia szerintem. A hőgörbe oldal szerint 17.dpo-n vagyok.

Szerintem ez már sok. :(

és igen, ingadozik, ez lehet szerintem az oka, hogy szájban mérek, ezért fogok következő ciklustól áttérni a hüvelyi mérésekre.

2012. nov. 25. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Az oldal szerint. De mint mondtam, simán lehetett a 11. napon is ovud, akkor meg még csak a 14 napon vagy.

Korai volt a teszt.

2012. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!