Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Lenne...

Megnéznétek a görbémet? Lenne hozzá két kérdésem.

Figyelt kérdés

hónapokig kb. 29 naposak voltak a ciklusaim.

Első próbákozásos hónapunk, amikor a 43 napra jött meg. Nem csináltam tesztet, el akartam menni a dokimhoz, de ő 2 hét szabin van.

ha csinálok holnap reggel egy terhességi tesztet, pozitív lenne, ha elvetéltem volna?

<a href="http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c12/">My Ovulation Chart</a>


remélem jól csatoltam be.



2012. nov. 2. 19:10
 1/5 A kérdező kommentje:

fent az új ciklusom (első görbe)

alatta a 42 napos (előző)

2012. nov. 2. 19:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,ha elvetéltéltél akkor még marad hcg a szervezetedbe,bár nem tudom mennyi ideig
2012. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális a görbéd, nem utal arra semmi, hogy elvetéltél volna.

Simán lehet, hogy 2 nappal később volt az ovu, mint ahogy behúzta, és akkor éppen 14 napos a luteális szakasz.

2012. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért vetéltél volna el?Nem értem a kérdést!

Szépen látszik,hogy leesett a hőd és megjött.....

Nem mutat semmi terhességre és vetélésre se!

2012. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. megnyugtató volt. Hát picit azért gondoltam, mert a vérzésem utolsó két napján nagyon sötét barnás folyásom volt. Ez azelőtt soha nem volt jellemző rám.
2012. nov. 5. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!