Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27re NEM várom, a teszt mar...

27re NEM várom, a teszt mar 20-án kimutatta (pozitiv lett) hogy terhes vagyok. Nem igazán vannak tüneteim, csak a melleim feszulnek. Mennyek dokihjoz vagy várjak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha már egy héttel előbb kimutatta a teszt,akkor még jó sokat kell várnod, úgy 4 hetet. mert amikor kimutatta úgy 2-3 hetes lehettél és a 7. héten érdemes elmenni,ha problémamentes vagy,nem volt előtte vetélésed,hasonlók. csak türelem! és szedj folsavat!
2012. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még ne MENJ. Ráérsz két hét múlva.
2012. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnád megmutatni a teszted? Régóta próbálkoztok?
2012. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyira régen nem,2honapja probálkozunk.Én a dm-bol vettem tesztet a neve Dip Stick hcg Quick test
2012. nov. 25. 12:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Drága vagy! Én a POZITÍV tesztet szerettem volna látni, és szerintem még sokan mások is.

De ha nem, akkor sem gond., gratulálok a babádhoz!

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2012. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
miert olyan hihetetlen hogy pozitiv lett
2012. nov. 25. 14:24
 7/12 A kérdező kommentje:
nem kamuzom
2012. nov. 25. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre, dehogyis! Nem gondolom, ha kamuzol, egyáltalán. Csak mi -akinek nem sikerül a baba-, olyan jó látni pozitív tesztet, hogy másnak sikerült!

Egyáltalán nem megbántani akartalak, csak látni egy kis reménysugarat, hogy nem lehetetlen! Érted? Bocsi, ha megbántottalak!

2012. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet én is tulreagáltam a dolgokat,nem haragszom.Nem kell föladni a reményt soha,elöbb utobb mindenkinek összejön.
2012. nov. 25. 15:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Könnyen beszélsz erről, fogalmad sincs róla, milyen érzés várni, de persze, előbb-utóbb mindenkinek összejön...

Lehet lepontozni, akkor is ez a véleményem.

Egyébként igen ritka, hogy valakinek 1 héttel korábban kimutatja, gondolom ezért lettek volna kíváncsiak rá. Szerintem azért csinálj másik fajtát is, mert ez a teszt nem túl megbízható.

Boldog babavárást!

2012. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!