Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hallottam, ha valaki...

Azt hallottam, ha valaki terhes és megjön a menstruációja, az nem teljesen olyan mint szokott lenni. Akkor már inkább barna vagy még van benne piros szín is?

Figyelt kérdés
Ilyenkor lehetséges,hogy ha26-28naposak a ciklusok,elöbb(23napra) jön meg?
2009. aug. 17. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha korábban jön meg és gyenge, az arra utalhat, hogy nem volt peteérés.


Ha korábban jön meg, és megszokott a minősége a vérzésnek, ez arra utalhat, hogy korébban volt peteérés.


Terheség alatt lehet akár teljesen normális, megszokott havi vérzés is, és a nőnek fel se tűnik, hogy most már sak "megszokásból" vérzik a teste, ő pedig terhes. De olyan is van, akinek jóval kiseb a mennyisége, vagy csak barnázik a havi vérzés várt idejében.


Azt mondanám, hogy ha terhességre gyanakszol, akkor csinálj terhestesztet. Az a biztos.

2009. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van akinek normálisan jön meg.
2009. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen normálisan jött meg és mégis terhes voltam! A teszt az tuti kimutatja!
2009. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!