Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat 1 héttel korábbi...

Mi okozhat 1 héttel korábbi menstruációt melynek semilye jelei nem voltak. Leszámítva, hogy kék erek jelentek meg a mellemen, fáj a hátam, sokat járok wc-be és az utóbbi pár napban reggel 6 körül arra éredek, hogy nagyon hányingerem van? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 10:41
 1/2 anonim válasza:
szia.nekem pont ugyan ez a problémám van.egy heti szombaton megkaptam a havimat,ez tartott olyan ket napig,de nem ugy voltam mint szoktam.az elött semi jele nem volt hogy megkéne betegednem,csak nagyon eresek azota is a melleim,szurkál a hasam es neha a derekam is.en is nagyon tanacstalan vagyok.mondjuk en a parommal megszakitasosan vedekezünk,mar ha az annak szamit.
2012. nov. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Menstruációnak nem nagyo neveznén. Mindig pontos 28 napra. Most egy héttel hamarabb, első nap barnás pöttyök, msnap reggel egy kis vér, délután semmi, harmadik nap egy két aró barnás pötty. Ennyi. vajon mire utalhat. ezzel érdemes orvoshoz menni?
2012. nov. 26. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!