Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most minek higgyek? Mikor...

Most minek higgyek? Mikor volt pém? Jókor lehettünk együtt?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk. Azóta mérem a hőt stb.Elvileg hétfőn lenne pém. De a hőm elkezdett lefelé kúszni, mint mindig. Aztán fogta magát és felment.pé jkor 36,2 lemegy. Most 36,5 volt amire lecsökkent és az csak a 9dik napom volt. 2 napja fáj a mellem. Tegnap este volt tojásfehérje nyálkám. Azóta az krémessé vált. A hasam is fáj még mindig. Tegnap és ma tudtam a párommal együtt lenni, de most már teljesen össze vagyok kavarva. A hőmnek higgyek? Ma reggel már 36,8 volt. Vagy a váladéknak? Kezdek kételkedni benne hogy jókor vagyunk-e együtt.Tény hogy mostanában elég fáradtan kelek lehet ez zavart volna be a hőmnél?
2008. máj. 25. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha fél év alatt nem ismered ki a hőmérőzész, mi a f.. nak erőlteted???? Jobb lenne más módszert választani peteérésmeghatározásra!! És jóhogy nem beszélnem kell, mert rongy lenne a szám, de mindenképp fél év után érdemes orvosi vizsgálatokat kérni és úgy készülni a teherbeesésre!! Menjetek dokihoz lányok!!! Nekem ismeretes, fizikai melóm volt és ritkán jutottan élelmiszerhez, mondjuk este itthon egyszer naponta, a doki a 4., mert leváltottam a többit azt mondta próbáljak hízni és egyek , mert nálam ilyen gondok vannak (lehet nálatok nem ez, de megoldható) elkezdtem enni, pedig világéletemben fogyóztam és szaladgáltam nehogy kövér legyek.. és aztán 5 kiló után sikerült. Ne adjátok fel, csak ne legyetek egyedül!!! Drukkolok mindenkinek., és mégegyszer : NEM kell félni az orvostól!!! A mellfájdalom egyébként babás jel lehet,.. remélem..., bár azt én nem éreztem, csak két hét után... azért ha nem jön meg tesztelj!!Szia
2008. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én előtte voltanm orvosnál és mindent rendben talált. A hőmérőzés eddig bejött csak most és az előző hónapban zavarodott össze pont apé környékén. Nekem a melóm elég zavaros. Doktorandusz vagyok és sokszor kellett hajnalban keljek konferenciákra menni. Ezért gondoltam hogy a hőmet ez zavarhatta be.Csak gondoltam megkérdezem hátha több szem többet lát.
2008. máj. 25. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lh tesztnek higgy, legalabbis nekem az jott be.
2008. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre összejött:

- hőmérőztem

- néztem a méhnyákváladékot

- a ciklus-hu kidobta az ovulációm napját, és tényleg akkor volt.

Így az ovu előtt 2 nappal, és utána 2 nappal együtt voltunk, és sikerült. :)

Azóta meg no szex, amíg biztos nem lesz a baba.

6 hetes vagyok.

2008. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!