Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj? Volt egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj? Volt egy srác, soha nem lehettünk volna együtt, tudtuk mindketten, de most elveszítettem.

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel közösen vonzódtunk egymáshoz, de soha nem lehettünk volna egymáséi. Így jogosan keresett magának egy lányt akit szerethet. Kilépett az életemből. Nem értem miért fáj ez ennyire. Mintha kiszakítottak volna belőlem egy darabot.
2010. okt. 29. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Közösen vonzódtatok egymáshoz? :D


De komolyra fordítva: "Van, hogy csak akkor értjük meg milyen fontos valami, ha már nem a miénk."

2010. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha rosszul fogalmazok, de már nagyon ki vagyok bukva. Soha semmi nem lehetett volna közöttünk, max teljes titokban, azt pedig egyikünk sem akarta volna, pláne, hogy mind ketten benne vagyunk a korba.
2010. okt. 29. 13:41
 3/3 199303 ***** válasza:
hány évesek vagytok? miért nem lehetetek volna soha egymáséi?
2010. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!