Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyünk még, hogy összejöj...

Mit tegyünk még, hogy összejöjjön a baba azon kívül hogy kétnaponta legyünk együtt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem sajnos nincs..jó lenne ha valaki írna tutit 3 hónapja próbálkozunkmi is hiába..Ti mióta?
2008. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi is három hónapja. Az még nem olyan sok, úgyhogy kitartás Nektek is!
2008. máj. 25. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Két évig próbálkoztam. aztán kétnaponta és bejött, ha ez nem sikerül, orvoshoz kell menni. Lehet ciszta miatt, lehet vezetékelzáródás, lehet gyulladás, vagy hormonprobléma, lehet, hogy csak Apánál van valami konkrét probléma ,pl.: lassúak a spermái.
2008. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Méred a hőd?Biztosan össze fog jönni csak ne nagyon görcsöljetek rajta,mert az nem a legjobb.Probálj/probáljatok meg minnél tudatosabban készülni rá gondolok itt egészséges életmod(no cigi,ital)Sok gyümölcs,zöltség akár vitaminokat is szedhetsz.

Szurkolok nektek.Sok sikert!

2008. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!
2008. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A párnát úgy tedd magad alá hogy megemeljen, kb. a derekad alá! Most kaptam egy visszajelzést, az egyik ismerősőmnek 15 hónap próbálkozás után sikerült ezzel a trükkel:) Az előző hozzászóló vagyok:)
2008. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cstlakozom a 3 hónaposak közé. :-) Én béna vagyok, vagyis első hónapban, életemben először elkezdtem számolgatni.. persze elszámoltuk, nem is akkor voltunk együtt.. második hónapban figyeltem a nyákomat, kivártuk azt az időpontot amikor a legnyúlósabb, legjobb volt és egyszer próbálkoztunk... Gondoltam elég lesz, hiszen jókor voltunk együtt. Na utánanéztem, hogy az ilyen időzítések 2%-a marad csak meg. Most a 3. hónapnál tartunk és nem érdekel a hőm, nem érdekel a nyákom, szeretjük egymást 1-2-3 naponta. Így az agyam se stresszel, nem muszájból érzi a férjem se hogy gyerekgyáros és nyugisabb is vagyok. Ha megint megjön, akkor megjön. Különben is, a terhességek 25% marad csak meg, az azt jelenti, hogy 4 próbálkozás a minimum. Na, én ilyenekkel sokkolom az agyam egyelőre!!!! :-)
2008. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hátulról történő behatolásnál a hímvessző közelebb van a méhnyakhoz, így közelebb célba tudnak érni a kis katonák. :) Mi így csináltuk, és 4 alkalommal össze is jött. :)
2008. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!