Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell szexelni, hogy...

Mikor kell szexelni, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy akkor amikor jólesik, de én arra vagyok kíváncsi, hogy amikor már leesett a hőm és érzem a peteérést(szurkál, feszít---mindíg szoktam érezni)/ez ma van, reggel leesett a hőm és ma érzem is a petefészkemben a fájdalmat, amit szoktam/, vagy előtte kellett volna???


Sztem ma lehet ovulációm, a fájdalomból és a hőleesésből ítélve, csak nem tudom, hogy tegnap kellett e volna, vagy ha ma ráhajtunk éjszaka, akkor még lehet belőle valami?

Állítólag hajnali órákban van mindnekinek peteérése és a pete 12-24 órán át termékenyíthető meg.Akkor ma este még benne van a 24 órában, ugye???


Már nagyon vágyunk egy babóra.Múlthónapban is akkor (is)szexeltünk, amikor fájt a petefészkem, meg leesett ahőm, mégsem lett belőle baba.(és előtte 2-3 napig nem voltunk együtt-ebből gondolom, hogy meignt lecsúsztunk róla,hogy tegnap nem bújtunk össze:()


2008. máj. 25. 18:28
 1/10 A kérdező kommentje:

Mikor van pé??amikor fáj és szurkál és leesik a hő, vagy utánna levő nap, amikro magasabban van a hőm?

Vagy mielőtt leesik a hőm,előtte nap van pé?

2008. máj. 25. 18:32
 2/10 anonim ***** válasza:

Peteeres elott, peteereskor, es utana egy-egy menet.

Azert, h mar akkor legyen a petefeszek kijaratanal spermiaum, mikor kiszabadul, mert ott a legeselyesebb a megtermekenyules.

Ez leginkabb ugy erheto el, h a ciklus 10. napjatol a 20. napig ketnaponta szex.

Ez szuleszno tancsa, es lass csodat, vegre terhes lettem, ahogy vegigcsinaltunk egy ilyen honapot.

24 hetes kismama

2008. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi h nem valaszoltam a hos dologra de ezt nem tudom, en lh-teszteltem, nem mertem hot sose.
2008. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

28 napos ciklusnál 2-3 naponta, peteérés környékén (12-16. napon) minden nap vagy minden másnap. De ez engem is érdekelne, hogy pontosan melyik nap van a tüszőrepedés...

Amúgy benne vagy a 24 órában, sőt! Hanyadik napnál tartasz?

2008. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Következőképpen próbálkozatok: Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!
2008. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolso valaszolot mar soksor olvastam ugyanezzel a valasszal, de most mar nem tudom megallni, h hozza ne szoljak :D

Nem biztos am, h mindenkinek a ciklus 14, napjan van a peteerese, es itt sajnos dugaba is dol az elmeleted. Lehet, neked akkor volt, es osszejott, de a nok tobb mint fele nem a ciklus mertani kozepen termekeny.

Ezert kell a termekeny napo KORNYEKEN elotte is utana is egyutt lenni.

Sokan felreerthetik es beleelhetik magukat, h na majd nekik is igy lesz, pedig sajnos ez nem igy van.

2008. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a kalkulátor eléggé megbízható! Sok sikert! :)

2008. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

úgy néz ki, hogy tényleg tegnap volt pé és tegnap szexeltünk is...meg előtte 2 nappal...remélem ez a hónapunk SIKERES LESZ!!!!!Ilyenkor már csak a várakozás a rossz...még kéát hét.

De este azért még rágyúrunk egyszer, hátha még ez is számít:))))

Szóval a kétnaponta szex megvolt....kíváncsi vagyok

DRUKKOLJATOK!!!!

Beírom ide, ha sikerült

2008. máj. 26. 15:11
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja tegnap voltam a 15.napon, így nekem +13 nap és mensi, vagy nemmensi...

Mindíg 12-13 nap a luteális fázisom

2008. máj. 26. 15:12
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem ez a kismama.hu mára tette a pé, pedig tegnap volt, na mind1 azért ma még belehúzunk.
2008. máj. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!