Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy akkor estem...

Lehetséges, hogy akkor estem teherbe, amikor hivatalosan semmi jele nem volt peteérésnek?

Figyelt kérdés
Mert amikor "hivatalosan" volt (már régóta nyomon követem), akkor nem voltunk együtt, és előtte sem.
2008. máj. 25. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges én ugyan igy voltam,én mindig éreztem ha érik a petém aztán egyik honapba semmi jele nem volt,a menszi kimaradt,elöször arra gondoltam,hogy mivel nem volt peteérésem valoszinüleg azért nincs vérzésem,aztán mégis volt peteérés,mert már a 10 hétben járok.

2008. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát bizony. Különben nem működne az evolúció sem. Gondoljunk bele, annyi ember van a világon, mind szülei pont abban a 3 napban csinálták? :-)
2008. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet. A barátnőm a mensi elmaradása után esett rögtön teherbe és nem félidőben,
2008. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak kicsit meglepődtem, hogy mennyire koncentrál az ember arra, hogy figyelje, mikor aktuális az idő a babára, mert mindenhol ezt tartják a legfontosabbnak, aztán olyankor sikerült teherbe esnie, amikor esélytelennek gondolja!

Én szerencsésnek tartom magam, hogy így alakult!

Mindenkinek, aki babát szeretne, ezt kívánom!

2008. máj. 26. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!