Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy tehes vagyok?...

Lehetséges hogy tehes vagyok? Ma a teszt halvány 2 csíkot mutatott, előtte is.

Figyelt kérdés
Csak juni 8.án kellene megjönnie, máj 12.én volt az utlosó ciklus. Lehet hogy már kimuatja a teszt?? 2 Nem lehet rossz ugye? Baba van a dologba?
2008. máj. 24. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem az van . kismami vagy. gratula.
2008. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem jun.3.-án kellene megjönnie és már én se bírtam tovább csináltam tesztet és nekem is kettő teszt lett halvány pozitív csíkos...Én is bizakodok csak nem merem még bele élni magam mert közbe állandóan úgy érzem mindjárt megjön a hasam is fáj meg a melleim......
2008. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön érzés akkor is van, ha babát vársz! Ha már most kétcsíkos vagy, akkor nagy valószínűséggel ott a babó! Kedves kérdező és kedves előttem válaszoló, mindkettőtöknek gratulálok és sok boldogságot!
2008. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos vagy köszönöm..."Elötted szóló két halvány csíkos" :)!
2008. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gratulálok Nektek Kismamák! :))

2008. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia, május 12.-én volt az utolsó mensid? Akkor még csak a 14 napon vagy, tehát most lehet pé-d? Vagy ha már volt, akkor most ágyazódik be. NEM???
2008. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a ciklus.hu szerint ma van, pont ezért krdeztem,hogy ez reális-e.
2008. máj. 25. 10:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm szépen a :)
2008. máj. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!