Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégsem pozitív a pozitív?

Mégsem pozitív a pozitív?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam,hogy a második csík a teszten hajszálvékonyan,halványan de jól látható csík.Az volt a kérdésem,hogy szerintetek ez pozitív?A válasz igen volt.Csakhogy ma megint kicsit elkeseredtem és szertenék véleményeket.Csináltam ma is egy tesztet de most más fajtát. És - lett.Most akkor mi van?Mégsem sikerült?
2009. aug. 15. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek érzékenysége különböző. Légy egy kis türelemmel és ne minden nap tesztelj, várj egy hetet, hogy legyen idő a hcg hormon szaporodására. Igaz, hogy elvileg nagyon érzékenyek a tesztek, de nem vagy előrébb, ha minden nap tesztelsz. Tudom (tapasztalatból :( ), hogy ilyenkor a legnehezebb várni, de mégis ezt tanácsolom. Kitartás!
2009. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha hétfőn tesztelek ugyanazzal amivel elsőként,már többet tudok?
2009. aug. 15. 11:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Az időn túli nem érvényes. A Gravi hcg 20-as vagy 25-ös míg a CB 50-es. Ebből kiindulva a reggelinek mutatnia kellett volna, de ne add föl, hétfőn reggel tesztelj újra. Ha nega akkor (is) menj dokihoz hogy kiderítse mi a baj. Nekem akkor volt csak a Clearblue időn túl pozitív és a többi negatív és nem volt baba, mikor kiderült hogy pcos-em van. :(

Amikor teherbe estem, a nem várt előtti nap már délután abban a pillanatban megjelent a T csík, ahogy a vizelet kúszott fel a teszten.

Sok sikert kívánok.

2009. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mióta késik?Szerintem a pozitivra halgass, és ne keseregj!Mert némelyik teszt semmit sem ér!
2009. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szia! Én tegnap csináltam egy tesztet, de sajnos negativ lett. Pedig már azt hittem, hogy babát várok. Pedig a párommal 4x voltunk együtt védekezés nélkül. A menstruációmnak 24-26-a körül kell megjönnie. Az utolsó együtt létünk 9-én volt. Akkor teherbe eshetek még???
2009. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
9 napja késik.Ha most csinálnék mégegyett?Vagy a csak reggeli jó?
2009. aug. 15. 12:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha 9 napja késik, és középidőben volt a pé. akkor most is ki kell mutatnia.
2009. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha baba lesz akkor késői péből,mert ma vagyok a sexhez képest a 12.napon vagy 13. napon.Mit tegyek?
2009. aug. 15. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor még nem késhet 9 napja, ha tudod hogy későn volt pé! Pé után 14 napra kell megjönnie. Hányadik ciklusnapon volt szerintem a pé? A túl hosszú ciklus 35-36 napnál több már nem egészséges. Elvileg holnap-holnap után kéne megjönnie. Így csak a jövőhéten tesztelj újra, nem jó hogy így rágörcsölsz.
2009. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

12.12-es! Még be sem ágyazódott az a szegény baba, hova akarsz még hormont kimutatni a szervezetedben? Bassz, legalább olvass utána mi hogy működik. Majd 28, 29-én tesztelj.

Kérdező: Szerintem tesztelhetsz ha érzékeny teszted van. Szorítok, megírod mi lett ha majd teszteltél?

2009. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!