Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó helyre húzta be szerintetek...

Jó helyre húzta be szerintetek a ciklus.hu az ovumat?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 16. 16:14
 1/4 A kérdező kommentje:

8.-án voltunk együtt megszakítással. Ha akkor volt előváladéka (már pedig volt), és abban volt életképes "kisfiúk" is, akkor abból maradhatott életképes legényke Bennem? Lehet ebből baba? Volt már valaki, aki ennyitől babás lett?

Szeretnénk a babát, de majd csak januártól szeretnék élesben, viszont ha most ebből baba lenne, naná, hogy megtartanánk, sőt nagyon-nagyon boldogok lennénk.

2012. nov. 16. 16:20
 2/4 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy 27-ére nem várom. A melleim érzékenyek, és néhány napja nagyon hányingerem volt napközben, valamint fáj a derekam, és éreztem szurkálást a pocimban.

Köszönöm a normális válaszokat!

2012. nov. 16. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó helyre húzta be az ovudat, illetve az ovu-teszted is pozitív lett. Minden esélyetek megvan, hiszen az előváladékban is lehet életképes sperma, tehát simán teherbe eshetsz anélkül is, hogy "minden beléd ment volna".

Igaz, hogy 8-án voltatok együtt utoljára, de hallottam már nem egy olyan sztorit, ahol a spermiumok akár 1 hétig (!!!) is eléldegéltek a peteérésig. A tüneteid is bíztatóak, jövőhét elején tesztelt egyet! Drukkolok :)

2012. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál. Azt hittem, hogy a mellfájdalom és a kis hányingerek napközben még korai lenne, de ha Te is azt mondod, hogy biztatóak, akkor nagyon örülök.

Köszönöm, hogy írtál! Ment a zöld kezecske!

2012. nov. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!