Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Az normális, ha a...

Lányok! Az normális, ha a ciklus alatt szinte végig magas a hőm?

Figyelt kérdés
Sajnos, csak a 10. naptól mérem, de azóta 36,9-37 fok között ugrál a hőm. Egyedül a 17. napon mértem 36.7-et. Most tartok a 22. napnál.
2012. nov. 16. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

12 nap méréséből még semmire nem lehet következtetni.

Mérj legalább 1-2 ciklust végig, utána már lehet látni, van-e peteérésed, vagy mennyi az alaphőd.

2012. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nos, ennek több oka is lehet.

Lehetett akár egy korai ovulációd még a 10 nap előtt.

lehet öszgrogénhiány (javítsatok, ha ezt rosszul írom)

és lehet alapból ennyi az alaphőd, ami pajzsmirigy túlműkődésre utal.


várd meg, míg megjön a menszeszed, hogy akkor mennyi a hőd. ha ilyen magas marad, akkor csináltass egy pajzsmirigy vizsgálatot.

2012. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de lehet sok a progeszteronod, szóval, azért jó, hogy mérd, ez nagyon segítség. Ha nem változik, akkor hormonvizsgálat is szükségessé válik.
2012. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infokat! Tudom, hogy ebből a két hetes mérésből nem lehet mindenre következtetni, csak furcsa, hogy nálam ilyen magasan van. A múlt hónapban is mértem egy ideig, menzesz előtti nap esett le 36.7-re.

Babát szeretnénk, félek, hogy baj van akkor. Mérem továbbra is, aztán meglátjuk.

2012. nov. 16. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!