Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nem kéne meg jőnnie....

Holnap nem kéne meg jőnnie. Ma barnázok akkor nincs baba? Ovu teszt szerint volt pé. Jokkor is voltunk eggyűtt

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Barnázás nem zárja ki a babát:) Ha a (nem) várt menstruáció nem jön meg (késik), akkor csinálj tesztet reggeli első vizeletből, az mutatja a legbiztosabb eredményt. Szurkolok nagyon!
2008. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én már feladtam nekem már sosem lesz babám.
2008. máj. 24. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Csak optimistán mert még nincs veszve semmi!!!!Ne add föl!!!!!!!!!Igaz ilyen már volt nekem is csak én 5napig barnáztam!A tesztem halvány csikos volt de sajna nem sikerült a beágyazodás:((((Sok sikert!
2008. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Következőképpen próbálkozatok: Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!
2008. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem biztos, hogy nincs baba! Csak ne jöjjön meg rendesen. Hődet mérted? Mennyi ideje próbálkoztok? Mi 4 éve én most jutottam el idáig hogy feladom, sosem lesz babám. Most az utolsó hónapokban teljesen kész vagyok. De próbálok erős maradni, több-kevesebb sikerrel. Szurkolok nektek, hogy sikerüljön!
2008. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia.meg jőtt de már nem is érdekel.kőszi azért
2008. máj. 27. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Lesz kisbabád neked is majd! A menstruáció első napjától számított két hét múlva kell próbálkozni. Misszionárius póz és aktus után gyertyaállás kb. 20percig. Aktus során tegyél magad alá egy párnát, hogy megemeljen kb. a derekad alá tedd. Gyertyaállás után nyugodt fekvés! Sok sikert!
2008. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a 3. hozzászóló vagyok., de erre gondolom rájöttél:)
2008. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!