Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek hasonló a...

Volt már valakinek hasonló a nemvárt előtt? Baba lett belőle?

Figyelt kérdés
November 21-re nem várom. Eddigi ciklusaimban ragacsos, krémes fehér és nagyon kevés vizes folyások váltogatták egymást. Ebben a ciklusomban 2 hete teljesen száraz vagyok. 2 alkalommal volt nagyon kevés krémes. Ma azt tapasztalom, hogy kevés vizes-krémes folyásom van, a bugyimon nem hagy foltot. Illetve eddig mindig volt már ilyenkor hasgörcs, mellfájdalom, szédülés mensi előtt. Most semmi előjel nincs, csak nincs étvágyam és duzzadtak a melleim, de nem fájnak. Ha nem jön meg, akkor persze tesztelek, csak most az érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak/voltak. Köszönöm szépen!
2012. nov. 16. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem nekem sem volt folyásom, száraz voltam.De én nagyon sokat szédültem és jártam pisilni fél óránként:)
2012. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem mensi előtt vizes folyásom szokott lenni. Most nem volt semmi.

A melleim pé-től folyamatosan szoktak fájni, ez ugyanúgy megvolt most is.

A hasam görcsölt már a mensi előtt kb. öt nappal. Hosszabb, elnyújtott rögcsök voltak olyanok mint egy lassú hullám. (a sokak által írt szurkákat én nem tapasztaltam) Most is érzem még néha de már nagyon enyhén. (kedden teszteltem +.-t, a nemvárt utáni 2 nap reggelén) :)

2012. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!