Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphastonnal megjött a menstru...

Duphastonnal megjött a menstruációm. Akkor most mikor kellene próbálkoznunk?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban nem volt meg így fogalmam sincs hány napos a ciklusom.Tudtok esetleg ajánlani olcsó ovu tesztet? A Vaterán kitől lehetne rendelni és milyet?
2009. aug. 14. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a vaterán. Aztán írd be, hogy ovulációs teszt, és dőlni fog az eredmény.


Én One Step-et használtam, bejött, pontos volt: stimmelt hozzá a görbém és a nyákom is, és meg is fogantam. :-)

2009. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok.....csak nekem Utrogestontól jött meg tegnap. Én a babaneten rendeltem nagyon olcsón. Éppen ma hozta a postás. Ha érdekel írj privit,és leírom Neked a menetét,h.kitől,mennyiért,stb...

Neked mikor jött meg..drukkolhatunk együtt magunknak és egymásnak:-))

2009. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia Első válaszoló! Nagyon sok örömöt és boldogságot a babóhoz.
2009. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :-) Remélem, megmarad.
2009. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze,h.meg!!!!!!!!:-))) Hányadik hétben vagy?

Nagyon bízom benne,h.ebben a hónapban nálam is beköszön gólya:-)Bár nem merek már reménykedni....

2009. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ó, nagyon fiatal még. 4 napja maradt ki a vérzésem.
2009. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztosan minden rendben lesz!!!!!Orvoshoz mikor mész? Ha gondolod írj privit,h.ne itt rontsuk a kedves kérdező "esélyeit" a válaszokra:-)


De az Ő kommentjét is várom nagyon!!:-)

2009. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Már csak egyet írok: megvárom a betöltött 6 hetet, akkor megyek először orvoshoz. :-)


Kérdezőnek: ha segytségre van szükséged a rendelésben, csak szólj. Én kb 100Ft/db áron vettem ovutesztet, egy laza csomagban, ahol én mondhattam meg, egy 50-es csomagban mennyi legyen a terhességi teszt, és mennyi az ovuteszt. Postaköltséggel együtt került 5000-be 40 db ovuteszt meg 10 db terhességi. A hülyének is megéri. :-) Ennyiért a boldtab kaptam volna 5 db ovutesztet meg 3 db terheségit, maximum.

2009. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem rontotok semmit hiszen ez nagyon jó hír, ha vkinek összejön a várva várt baba.Én is nagyon gratulálok!!!

Közben a vaterán rendeltem én is 40 db-ot 3500-ért.Tényleg olcsó és szinte minden nap lehet figyelni a peteérést már ha van.Sajna még azt sem tudom.Tele vagyok cisztákkal és még csak most vagyok a hormon vizsgálatok elején.Remélem minden rendben lesz!

2009. aug. 15. 10:51
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem már 1 hete megvan :( Nem tudom ez jó vagy rossz.Először alig volt vmi szinte semmi majd szerdán megindult.Az első vért viszont levették a 3. ciklusnap és nem tudom így reális eredményt ad-e?!Drukkolok neked és írj, ha van vmi fejlemény!
2009. aug. 15. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!