Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostys és duphastonnal...

Clostys és duphastonnal kapxsolatos dolgok?

Figyelt kérdés

Ez volt a harmadik gyógyszeres hónapom és a duphaston abba hagyása után nem jön meg a menstruációm. Most vagy a 6. napon. Viszont a dokim azt mondta hogy három napon belül ha n9ncs baba meg fog jönni. Az előző két hónapban meg is jött. Viszont azt is mondta hogy ha a 7. napon se jön meg teszteljek, tehát a 8. napo. Ma nem bírtam teszteltem de negatív.

Volt már valaki így?


2011. júl. 9. 11:05
 1/1 Manka68 ***** válasza:
Hát én két dologra tudok gondolni : vagy nagyon későn volt peteérésed, és később lesz pozi, vagy nem repedt meg a tüsző, és lehet ciszta is. Minden attól függ, mennyire figyelt rád a dokid. Bár önmagában az, hogy teszt nélkül abbahagyatja veled a duphastont, nagy felelőtlenség. A normális eljárás : ciklus kb 3-ik napjától closti 5 napon át, közben ultrahang, hogy érik-e tüsződ, és mennyi. Ha kb 2-3 tüsző van, a megfelelő méret elérésekor tüszőrepesztő szuri, 36 óra múlva akció, és onnantól kezdve 14 napon át duphaston vagy utrogestan. Akkor teszt. Ha pozi, szedni kell tovább feltétlenül, ha negatív, akkor vérvétel, hogy biztos legyen, és akkor abbahagyni. Ha neked nem így csinálták, akkor keress másik dokit.
2011. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!