Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 12-től számitottan...

Május 12-től számitottan 1.1/2. -napig volt menzim, utána pár napig barna csipp-csepp. Voltam Dokinál a hét elején azt mondta nem lát semmit. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
azóta egy olyan tünet van amit észre vettem gomboc van a torkomba mindig.Melleim sem fájnak semmi.A doki azt mondta várjuk meg a következö ciklust.Lehet nem leht még sima Vizsgálattal érezni.Uh nem voltam.Ja és tesztet sem csináltam,kicsit félek.
2008. máj. 24. 16:06
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én erre nem mondanám,hogy terhes vagy,de egyet kérdezek,nem vagy stresszes esetleg,vagy nincs túl sok gyomorsavad?A gombóc-érzés a torokban erre enged gondolni,mert nekem is van,de én pánikbeteg vagyok,és a savam is sok,de az is igaz,hogy a terhességem alatt jött ki mind a kettő!De inkább várd meg a köv. ciklust,és ha az is ilyen,vagy esetleg semmi,csinálj tesztet,és azt követően menj el a dokihoz!

Sok sikert!

2008. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!