Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatta ki a teszt a...

Mikor mutatta ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet a nem várt mensi 2.napján, meg ma reggel, az 5-en is. Még mindig negatív a teszt, a párom szerint volt halvány csík, de szerintem nagyon beleerőltetés. Mikor teszteljek megint? Volt akinek későn mutatta csak ki? Köszi a segítséget!
2012. nov. 15. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak nemvárt után 3 nappal mutatta ki, a nővéremnek pedig csak a 2.hónapban lett pozitív tesztje, pedig végig tesztelgetett.
2012. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nemvárt után 2 nappal olyan halvány csíkom volt, hogy nagyon meresztgettem a szemem. 10-es erősségű volt, vaterás one step. egyébként amikor nekem negatívak voltak a tesztek,akkor annyira negatívak voltak,hogy ha akartam sem tudtam volna meglátni egy vélt 2. csíkot, pedig elhiheted,nagyon akartam akárcsak vélni is! sokszor nem is értem itt azokat a kérdéseket,hogy "ez most pozi vagy nega?" mert ha már látni vélhető a 2. csík,akkor az már sztem pozi, csak korai teszt. (bár lehet,hogy ezt is tesztje válogatja!)

sok sikert, mihamarabbi babásodást! :)

2012. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tesztelj újra 2 nap múlva, már látszódnia kell ha van valami a pocidban. Lehet késői ovulációd volt és igazán ovu után 14 nappal már tuti választ ad a teszt.
2012. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy hetes késésnél teszteltem, akkor olyan erős pozitív volt, mint a kontrollcsík. Szerintem érdemes várni a teszttel 1-2 hét késésig. (Orvosom azt mondta 2 hetes késésnél teszteljek.)
2012. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elso terhessegemet kimutatta mar 5 nappal a nemvart elott azaz 9 dpo-n, halovany volt de ott volt :) masodik terhessegemnel csak keses utan 1 hettel leszteltem digitalissal, az 3-4 hetest mutatott, most 3. babat szeretnek, van meg 3 nap a nemvartig, de van mar 1 nagyon halovany + tesztem, hat majd meglatjuk mi lesz belole :)
2012. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor még nincs minden veszve! :)
2012. nov. 15. 09:51
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves 5-ös válaszoló!

Gratulálok!!! és arra kérnélek, légyszíves mutasd meg a tesztedet, nagyon szeretném látni!!! Köszönöm!

2012. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a nem várt utáni 2. nap reggelén (kedden) teszteltem 25-ös érzékenységű tesztel (Facelle) nagyon erős +-t! (olyan erős volt mint a kontrollcsík) :):):)
2012. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7. napon csak kimutatta! :) 2 erős csík. Mégegyszer köszi a segítséget!
2012. nov. 19. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!! Mutasd meg kérlek, hadd gyönyörködjek benne!!!! Mintát veszek róla :)
2012. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!