Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MI lehet ez? Kicsit furcsálom.

MI lehet ez? Kicsit furcsálom.

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie, ma viszont azt tapasztaltam, hogy görcsölget a hasamalja és - BOCS, HOGY ILYEN RÉSZLETESEN LEÍROM, DE VELEM NEM SZOKOTT ELŐFORDULNI- a tisztaságin kisebb- nagyobb körök és csak a széle barnás egyébként semmi színe, se szaga. Valami ötlet? Nem fáj semmim, pedig ilyenkor szokott. A reggeli hőim: 36,7-37,1 C között. Napközben olyan 37,00-37,4 C között. Szerintetek?
2009. aug. 14. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez még nem elég a babához szerintem. Ez bármitől lehet. De reméljük jót jelent!
2009. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez 3 dolog lehet.

1. Meg fog jönni

2. Talán babát vársz

3. felfáztál

Ha babát akarsz akkor reggel csinálj egy tesztet, általában már ilyenkor kimutatják, ha nega akkor várj még pár napot és ismételd meg.

Minden jót kívánok!

2009. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hőd elég lehet a babához, nem kell 37 felett lennie - de nem is ezen múlik, hogy babás vagy-e, vagy sem.


Nekem a hőm 36,8-37,0 terhesen.

2009. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18-án kell megjönnie és már most barnázok. Elképzelni sem tudom miért.Soha nem volt még ilyen. Ráadásul nem is érzem azt mikor meg szokott jönni. Teszteltem ma és sajnos negatív lett. :((( Remélem te szerencsésebb leszel!
2009. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mertem tesztelni, mert 1-2 napot szokott késni. Ma du kezdett el fájni a mellbimbóm, a melleim furán feszesek. A hőm nem esett, nem csökkent.
2009. aug. 15. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked!
2009. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!