Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érezted, hogy ennyi,...

Mikor érezted, hogy ennyi, vége, feladod? Sokaktól hallottam, hogy akkor estek teherbe, amikor már lemondtak róla. Mi már 3 éve próbálkozunk, orvostól-orvosig megyünk, de nem érzem, hogy elmúlna a vágy. És azt sem hiszem, hogy fel fogom adni valaha.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:51
 1/8 e-ditta ***** válasza:
100%
Több esetet hallottam, ahogy beletörödtek, hogy nem fog sikerülni, örökbe fogadtak egy gyereket és majdnem ugyanakkor már terhes is lett a pár.
2009. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én pontosan igy vagyok, és hiuába mondják hogy ne figyeljek rá meg hogy sőpontán lergyünk,, nem sikerül. ez a 31. hnapunk, kevés a sperma, én rendben vagyok, ebben a honapban nemchömérözök, nincs ovu teszt ls sokat probálunk együz llenni. kicsit rossz a billyntyüzetem azért irk furán, de teljhesen átérzem a helyzetedet. elöbb utobb mindenkinek babájaq lesz csak mikor? én már 32 multam... azt hiszem most sem jön össze. a párom szedi a clostylbegitet, meg votamint és kispárna a fenéjk alá, de nem hiszek nbenn, most szabi van 2 hétig, buli, pia, stb.. most em is hiszek benn... nemc tom mi lesz.c azt mnondják ha nem ztörödünk vele, ugfy is jön.

32

2009. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne h nagyon szeretnétek a bébit...de ha minden nap átfut az agyadon, h sikerüljön már végre, akkor sztem tuti h nem fog. Erre nincs magyarázat, egyszerűen ez a bevált dolog. Minnél jobban akarsz vmi, annál kevésbé kapod meg.

Inkább csak szeretkezzetek akkor, amikor megkívánjátok egymást, és ne görcsölj rá...h most mindnképpen sikerülnie kell...hanem egyszerűen csak élvezd az együttlétet.

Ha esetleg nem tudod elengedni magad, ajánlom a ciklus.hu-oldalt, sok barátnőmenk az ott jelzett peteéréskor jött össze a baba.

2009. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne is add fel. Jön az...de tényleg létezik egy idő után egy olyan tudatállapot (nálam is): hogy nem hiszem el.
2009. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 3 éve próbálkoztunk,nekem is sokan mondták,hogy ne görcsöljek ,na köszi.Igaz munkahelyet váltottam,és bejelentkeztünk egy meddőségi klinikára. A megnyugvás vagy ki tudja,de 1 hónap múlva pozitív volt a tesztem.

Ráadásul 8 hónap elteltével újra jött a + teszt,csak úgy,így már kétgyerekes anyuka vagyok :-)

Csak nyugi,nekem sokan ajánlották a gyertya pózt szeretkezés után.Csak egy tipp és hajrá!!!

2009. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív élő példa hogy akkor jön ha nagyon akarod:

2003 óta próbálkoztunk. Igaz egyszer voltam babás, de elveszítettem. Jött egy csomó probléma, de nem adtuk fel.

Az együttlétek tervezettek voltak,olyannyira hogy már kezdtem belefáradni. Állandó hőmérőzés,termékenységi tea, pg minimikroszkóp, ovulációs teszt, időzített együttlét. A mensim 31-40 között volt. Senki nem tudta miért. Mégsem adtuk fel, csak előre mint a katonák a filmekben tettük a dolgunk. Egyébként ha az ovulációs teszt nem lett volna nem is lettünk volna együtt, mert érdekes módon a peteérésemet a 26-ik napra mutatta.

Tehát gyűrtük az ipart így csúnyán fogalmazva, kissé már belefáradva.

Pont egy hüvelyi vizsgálat következett 4D-s ultrahangon, ahol közölték: Legalább 3 hónapig NEM LEHET GYEREKE, PCO-s, nem volt peteérés, nem is lesz peteérés, ne is próbálkozzanak úgysem esik teherbe. Pont előtte nap voltunk együtt a férjemmel, hiszen az ovulációs tesztem pozitív volt.

Úgy fejbevágott a hír hogy totál depresszív lettem, még jobban mint előtte. Ittam, gyógyszert szedtem, nem tudtam elhinni, hogy ennyi évi próbálkozás után közlik hogy még mindig nem lehet.

Addig tartott csak a depresszióm amig a terhességi tesztem két csíkos nem lett. A picur az előtt fogant hogy az orvos közölte nem lehet, felejtsem el. Ez biztos, mert nem engedtem a férjem magamhoz közel utána.

Most itt boxol a pocakomban életem legnagyobb ajándéka, Ő, akire azt mondták nem lehet, és nem jöhet. Itt van :)

Minden jót és kitartás kívánok!

Annyit tanácsolnék, hogy minden egyes vizsgálatot járj át, menjetek végig mindenen, kiskatonavizsgálaton át a PCO-ig, pajzsmirigyig, mert éveket lehet elszalasztani egy kezelhető betegség miatt.

Így van, sosem szabad feladni, a picik tudják mikor kell jönniük, és jönnek is.

Kitartás!

Üdv:

29 hetes

2009. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
14.53-as megrikatott a történeted.
2009. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok bíztató szót. Annyi mindenen átmentünk már, és nem csak orvosilag, hogy el sem tudom mondani. Körülöttem rengeteg a kismama, és lelkileg elég nehéz, hogy csak mi várunk és várunk.

Majd eljön a mi időnk is, tudom, de mikor? Tudom, majd ha nem számítunk rá... :)

2009. aug. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!